Baranovo 08.08.2012

Letové dni 2012
Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Baranovo 08.08.2012

Príspevok od užívateľa Chefo »

Zostava Bohuš, Dušan, Marian a do počtu aj ja. Ráno cestujem k bohušovi kde precvičujeme kleptomanske praktiky a vypačujeme pivnicu (nesedel kľúč). Po ceste na pristávačku počúvame ako K2 na OH sklamalo, tak dufame, ze aspon tento den nesklame. Na pristavacke nas cakal SZ vietor s dusanom a marianom. Na štarte to fučalo jak drbnuté a čím ďalej, tým viac severne. Dušan nameral nárazy miestami cez 10-12m, tak čakáme na vývoj a rozkladáme. Keď sa nad sliačom objavila prva lentilka, bolo po nálade. Typická obedňajšia prestávka vetra ako dušan povedal sa pár krát dostavila, ale všetko bolo zatienené jednou veľkou vlnou co sa tvorila poza kremnické vrchy. Zbierame radšej huby, medzitým nad donovalmi vetroň..vlastne 5 vetroňov a dvaja PG. (wtf? :D) Keď sa to kus umúdrilo, marian neváhal a hneď ponúkol seba ako pokusného králika. štart ako z veľkej knihy, a potom sa vozil hore dole pokial ho to po 50 minútach neprestalo bavit. Ostatný čakáme a už už sme to chceli zbaliť, keď bohuš vyhútal, že ide. Nesklamal. :D Po jeho štarte by ste sa mi nedorezali krvy a dušan radšej chytro utekal baliť krídlo, lebo by asi chytil druhy infakrt :D. Bohuš vraj niečo kolo 8 minút, ale blahoželáme po pol roku k odhodlaniu znovu letieť a ešte v takýchto podmienkach pod psa. :). Na pristávačke sme ešte kus rečnili, ale unavený a vyfúkaný ako trvalá za 5 korún sme sa radšej rozišli domov. Vlak som stihol na 2 minuty natesno :D. Diky chlapci bolo super.

Checho :D

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok


Video bude, ked ho uploadnem.

Napísať odpoveď