19.8.2012 Haj

Letové dni 2012
Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

19.8.2012 Haj

Príspevok od užívateľa Michal »

Haj dnes sklamal , alebo sme boli nesikovni ? Uz predpoved bola trochu rozpacita. Vietor po kose od V, termika bublinkasta. Zato vedla z rebra PG do 2000m ! Pravda smerom ku Haju im to padalo, no jeden sa vratil z 800m naspat. Mam pocit , ze nam to kazi velke pobrazdene pole vlavo pred vyvierackou. Furt to nad nim buble a kradne z termiky pri svahu. Ziakom to nevadilo. Su dobra partia a vyvozy frcali. Uz aby presli na delty a mohli aj z inych kopcov.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 19.8.2012 Haj

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Skoda, ze to vcera neslo lepsie. Aerosy bojovali o kazdy meter, klobuk dole. Ako bol dlho hore ivan neviem.
Ziaci vsetci v pohode, stano - 3x , palo, vlado a laco - 2x, dano 1x.
Humencanom velka vdaka, ze sa obetovali a robili vyvozy vlastnym autom.
Pocas vybehu po zabudnuty obal na rogalo som stihol este zamavat Janovy na motoraku. :-)

Myslim, ze bola dost somarina vyzerat ten vacsi strom na startovacke. Ked tam nieje, neexistuje moznost najst poriadny tien :( riadny vypek.
Aaaa nasiel som tam zabaleny v alobale rybku nozit s drevenou zhnitou rukovatou.. typujem, ze tam lezal 5 rokov minimalne :-) komu patri(l)?

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: 19.8.2012 Haj

Príspevok od užívateľa basileo »

nenajdu sa nejake fotky videa ze si zalozim do albumu? Kedy ideme najblizsie sa minimalne takto posmykat dole kopcom :D
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 19.8.2012 Haj

Príspevok od užívateľa Norbert »

Uz ma prestava bavit to zlietavanie Haja ked na hlavnom hrebeni to funguje... :evil: :evil: :evil:

Napísať odpoveď