06.10.2012 Kamenicky hrad

Letové dni 2012
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

06.10.2012 Kamenicky hrad

Príspevok od užívateľa juraj »

Kedze sa mi predpoved pocasia (vetra) na Zilinu nepacila, neskoro vecer som sa rozhodol ostat so svojimi ziakmi na vychode. Kapus daval velmi silny vietor, ale Kamenicak mal podla obidvoch predpovedi vyjst dobre. Napodiv uz rano bola predpoved pre Zilinu lepsia, ako vecer, ale to uz bolo na na zmenu rozhodnutia neskoro. Kamenicak trochu sklamal, predpovedany juhozapadny vietor sa zacal konat o niekolko hodin neskorsie, takze nam na svahovanie ostalo malo casu. Ale podarilo sa aspon nieco - Bobo na novom postroji prvy raz okusil pohlad na startovisko zhora, Palo s prehladom lietal vysoko nad nami, kym sa po desiatich minutach nerozhodol letiet na pristavacku, lebo ho boleli ruky (sic!). Vladovi to tesne pred startom zvadlo a uz to bolo len na zletak, co plati aj pre obidvoch vranistov. Takmer by som bol zabudol, prvy start si vsetci dali najprv na vychod. Zostava: Bobo, Palo, Vlado, Stano a Laco
Prílohy
Kamenicak na priestor na omnoho vacsi pocet rogal - ale len na rozkladanie :-(
Kamenicak na priestor na omnoho vacsi pocet rogal - ale len na rozkladanie :-(
Bobo kraca v ustrety svojej prvej regulernej svahovacky
Bobo kraca v ustrety svojej prvej regulernej svahovacky
Pre Pala je svahovanie uz rutina, preto nesmie trvat dlhsie ako 10 minut
Pre Pala je svahovanie uz rutina, preto nesmie trvat dlhsie ako 10 minut
Naposledy upravil/-a juraj v Ne Okt 07, 2012 1:14 am, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 06.10.2012 Kamenicky hrad

Príspevok od užívateľa Chefo »

Vidim, ze vlado kraca v mojich slapajach. Naco tam ostat ked to nosi, treba sa na to vy..toto :D. Boboši, tebe gratulujem. Splnil sa ti sen :). Kolko sa mu podarilo nasvahovat? Buduci tyzden uz som v kosicoch aj cez vikend, tak mozete pocitat aj somnou ak sa cosik bude diat. Len vystroj tento tyzdennemam ako dotrepat do Kosic. Mam tam len vario.

Gratulujem k uspesnemu dnu :)

Napísať odpoveď