20.10.2012 Haj

Letové dni 2012
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa juraj »

Pocasia babieho leta nas navnadilo na Haj a na posun nasich ziakov na vyssiu kvalitativnu uroven. Jemny jv. az j. vetrik prial nasim prestupom. Vlado na Deltu, Bobo na Deltu S, Stano na Atlas Dragosek a Laco na Atlas. Palo piloval start a rozpocet na pristatie a Dano si po prestavke zopakoval zakruty. Vsetci po dva starty a bez zlomenych trapeziek.
Mam z toho velku radost, pretoze uz mame 6 ziakov na atlasoidnych kridlach schopnych letiet z akehokolvek kopca (Chefo, Bobo, Vlado, Palo, STano, Laco) a jedneho vranoida :D (Dano) Uz to vyzeran na nedostatok kridel, preto som dnes zletel Atlas z vlastnej dielne, aby som zistil, ze mu musim urobit nove spiry, pretoze v povodnom osadeni sa mi nezda dost bezpecny.
Prílohy
Tento pohlad som nemohol nezachytit. Ziaka s touto vybavou som este nemal.
Tento pohlad som nemohol nezachytit. Ziaka s touto vybavou som este nemal.
ale lietanie, rozpocet a pristavanie mu idu uz velmi slusne
ale lietanie, rozpocet a pristavanie mu idu uz velmi slusne
Laco s Atlasom  - pri prvom starte prekvapeny jeho rychlostou
Laco s Atlasom - pri prvom starte prekvapeny jeho rychlostou
Vlado zvladol Deltu bez zavahania, vychutnaval si predovsetkym zvyseny vykon
Vlado zvladol Deltu bez zavahania, vychutnaval si predovsetkym zvyseny vykon
Bobo na modnej prehliadke. Prechod s Delty na Deltu S si takmer nevsimol
Bobo na modnej prehliadke. Prechod s Delty na Deltu S si takmer nevsimol
Stano uz definitvne potvrdil prislusnost k Atlasarom. Chvilku sice jemne kracal, ale ptom to mal plne pod kontrolou
Stano uz definitvne potvrdil prislusnost k Atlasarom. Chvilku sice jemne kracal, ale ptom to mal plne pod kontrolou
Druhy vyjazd zabezpecoval Palo, meskali len asi hodinu, lebo cestou zbierali huby
Druhy vyjazd zabezpecoval Palo, meskali len asi hodinu, lebo cestou zbierali huby
Ten cas straveny na hubach nam potom chybal, najma ked nasi dvaja zvozari cestou dole zabludili na planine. My sme medzicasom dole klepali kosu v katabatickom prudeni z hajskej doliny
Ten cas straveny na hubach nam potom chybal, najma ked nasi dvaja zvozari cestou dole zabludili na planine. My sme medzicasom dole klepali kosu v katabatickom prudeni z hajskej doliny

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ten dano na reziserskej stolicke, to je cisty maskot klubu :D :D. Gratulujem chlapci. Nech to lieta.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa Laco »

http://www.youtube.com/watch?v=P30RPMKBy3k" onclick="window.open(this.href);return false;

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa raf3 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.: Dano kde do frasa máš tú stoličku počas letu????? :shock:
:mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa basileo »

dano je expert :D a ten atlas je masina, jeden s najkrajsich 13tich dnoch ktory som stravil pod kridlom a hlavne tie dlhe kridla ktore pri zakrute sa tvaria ze maju neuveritelny uhol oproti zemi...... az som si myslel ze aku ostru zakrutu rezem.... a nazaver nemohlo byt nic lepsie ako to tocenie sa v teych bublinkach a uplne pomale opadanie, juújjj :)
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa Chefo »

Presne ako vravis laci. To bolo prve co som si vsimol po prechode na atlasa, ze vidim svoje kridla ked sa pozriem do strany a naramne som si to uzival :D. Boli v sobotu aj dake stupaciky, ci ste len pozlietavali?

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: 20.10.2012 Haj

Príspevok od užívateľa basileo »

neviem ako kogovia, ci nieco citili a tak ale kazdy si asi spravil nejake 360. ked som si ja chcel v pristore spravit 360 a juraj zahlasil ze to tam trochu drzi, tak som sa otocil a krutil som sa hore hole v + - jednom bode, mal som na zaciatku vysku 190 a pri cca 90m nad pristavackou som zacal sobit rozpocet, spravil som 6x 360 + kratke vozenie- paradzina :)
atlasar <= vranar

Napísať odpoveď