Dubina, 18.11.2012

Letové dni 2012
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Dubina, 18.11.2012

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Dnes podľa Aladina malo v Hranovnici fúkať silnejšie ako v SO, a fúkalo slabšie! :mrgreen:
Okolo 10. hod. začalo cez mračná (polooblačno) presvitať slnko. Keďže sme na lietanie napokon zostali len ja a Jaro M., dohodli sme sa na 12,00 na pristávačke. Tam fúkal J, JZ max. 3 m/s, ale na V štarte to nebolo o nič silnejšie . Občas prišli lepšie závany, ale na isté svahovanie to nevyzeralo. Až po 14,00 hod. závany trochu zosilneli, tak som po dlhom vyčkávaní napokon odštartoval. Na pár minút som som sa dostal aj nad hrebeň, ale potom to zrejme znova zoslablo, zhodilo ma to príliš nízko pod štart, tak som mašíroval na pristátie a do 10 min. som bol na zemi. :(
Jarovi po mne fúklo viac, tak sa v tých dosť biednych podmienkach udržal nad kopcom neuveriteľných 40 min. Boli tam aj traja PG, ale tých Jaro prelietal. Keďže sme zvozára nemali, po zbalení krídiel sme si to pre Jarove auto na štart museli pekne-krásne vyšľapať. :wink:
Nebol to deň podľa našich očakávaní, ale ako záver letovej sezóny vcelku dobré. Pobyt na čerstvom vzduchu, rogalá i kosti celé - čo viac sme si mohli priať! :lol:
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Napísať odpoveď