Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Letové dni 2012
Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

http://www.hanggliding.cz/aktuality/nau ... m-rogalem/" onclick="window.open(this.href);return false;
asi to mám opět ve špatné rubrice :) , tak se omlouvám a všechny zdravím.
Karel

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Rád Tě tam uvidím. Jestli se chceš účastnit, budeš si likvidovat svůj stroj. Jinak by to ani nemělo význam. To je ale myslím pochopitelné, už z předpokládané ceny kurzu ne? :D
Na čem létáš?
Karel

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Vím, že slovo kurz zní pro piloty trochu potupně a dlouho jsem se snažil vymyslet méně provokativní název. Na druhou stranu ale přiznat si, že to neumíme je první krok k tomu, si to nechat vysvětlit a případně se to naučit. Pořád jen slyším, že tohle éro přistává tak a tohle jinak, ale o tom že děláme při přistáních často hrubé chyby chce mluvit málokdo. Nikoho do "kurzu" nenutím. Naopak, jen s piloty, kteří si to dovedou přiznat něco svedu..
Karel

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Ahoj Karle, ja nemám problém priznať (si), to čo tvrdíš. Takže, ak mi do cesty v danom termíne nepríde niečo do cesty, tak so mnou určite môžeš rátať. Verím, že sa spod Tatier ku mne ešte niekto pridá.
Vidím, že sa chlapci húfne "hlásia". To ale, Karle, nie je chyba neatraktívnej ponuky z Tvojej strany. ... asi tie pristátia všetci ovládajú na jednotku a nie je čo zlepšovať! :lol:
Bolo by fajn, keby pilot po štarte nemusel pristávať. Lenže pristátiu, bohužiaľ, sa vyhnúť nedá! :lol: :lol:
Všetci, ktorí lietame málo, robíme jednu chybu - naháňame nálet hodín, namiesto vyváženého "zbierania" a nácviku pristátí. Sám seba sa za letu po vydarenom štarte a po dlhšej pauze v lietaní pýtam, ako sa asi dostanem na zem, či to vydržia trapezky, či to dobehnem, ak nebude protivietor a či to zase nebude trapas a hanba pre celé závesné lietanie! :oops: :cry:

Takže - čím nás prihlásených bude menej, tým lepšie pre nás - menšiemu počtu kurzistov sa budeš môcť viac venovať. :wink:
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kurz bezpečného přistávání s moderním rogalem

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Je to přesně tak, ale taky nemůžu čekat, že se budou hlásit "hordy" pilotů, když ještě ani není známý termín, atd. Dělám to hlavně proto, že jsem to slíbil. A snažím se zvolit formu, která bude opravdu funkční a bude mít smysl. Pokud by se nepřihlásil nikdo budu to mít nejjednodušší :D . Pokud bude málo pilotů, bude to pro ně opravdu nejlepší. Ale většímu množství pilotů se budu stejně zodpovědně věnovat. Mám to domluveno s profesionálním kameramanem, protože když se dívám na displej, moc toho nevidím. Vše pak s piloty detailně rozeberu. Jak bude vše probíhat, včas zveřejním.
Karel

Napísať odpoveď