Slubica, 25.4.2013

Letové dni 2013
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Dneska kratke prve rande s termikou na Slubici. Uz to nebolo ako ta katastrofa z Dubiny, uz som bojoval :lol:
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2013/11:42" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten moj let nic moc, ale preletovy piloti ako Noro, Jaro atd.. by si pomlsali...
Moj zaciatok pravidelneho treningu (dufam).

PS: chodili padackari pozerat na to rogalo, ako keby som bol z muzea :-D.

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa raf3 »

Veľká gratulácia!!!! Na to že lietaš na niečom z múzea fakt dobré!!! :mrgreen:
Ale pozerám, že vreckovkári ťa veľmi neprebehli ... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa Norbert »

Vyparinovci to nakoniec pekne potiahli.

Musis startovat skor.
Ak si spominas minuly rok som stale prvy startoval a vyplatilo sa.
Toho roku sa dajak nedari...

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Noro ja som nikam neletel ja som chcel ist na istotu a rozcvicit sa miestne.
Vyparinovci startovali nieco po 12-tej. Tahalo ma to za nimi.. ale to boli take nulky celi cas pod startom, hladali to hore dole..
Startovali obaja bratia v rozmerzi 20s a bolo vidno, ze to maju nacvicene. V tomto pripade "skor" by znamenalo cisty zletak.. a mozem ti povedat ked som to videl ako sa skrabkaju.. znamelo by to zletak mozno pre akehokolvek rogalistu.
To mas ako u nas keby som skocil za jurajom, ktory sa vrti s combatom v nule :-). Vies ako by to dopadlo. Nebranim sa tomu.. ale aspon z akym takym naletom.
Podla pocasia (inca+aladin) som mal v plane startovat az po druhej. A toho som sa mal drzat.. siel som 15 minut skor. Vo vzduchu bol v tech chvili len jeden tandem ktory sa tam vrtel v nulkach alebo siel dole, zo startu sa chystali odletiet vsetky padaky (neviem preco ked bolo jasne, ze to je nejake mrtve). Tak som sa tam vopchal zeby som nesiel posledny (keby nieco). Mrkni noro tracklog "marian paulisinec" sice padak, ale pozri co obletel a ako.. a je to pilot stary cca 1r lietania.. cize som si mal pekne krasne pockat ako som sa povodne logicky rozhodol.. dalsia vec co som si vsimol tam stale stale prichadzaju piloti na start peso.. cize stale tam niekto je.
Ja som nemal odist do predu ked som bol nas startom mal som tam ostat. Nabuduce budem mudrejsi. Kolega ma tu taha von pomali kazdy den, takze dufam ,ze budeme slubicu okupovat dost casto, a mozem sa ucit a ucit a ucit.. :-)

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa jaro »

Marjan, mam listky na lietanie, treba mi to minúť.
Zajtra je dosť velky vietor a citim sa na chorobu tak nikam nejdem. Ak sa v nedelu umudria výstupy a nebude búrka pojdem.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa sidewinder »

ja som cez vikendy odstaveny :( , sobota - byt, nedela - sekam dobrotu s rodinou

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Slubica, 25.4.2013

Príspevok od užívateľa raf3 »

tento koment stojí zato! : ... S výškou bolo dnes ťažké bojovať, špirála sa neujala tak som skúšal B-stall. Padák sa krútil ako had - dlho som nevydžal a tak iba speed a uši. Výška podľa QNH je hádam v tolerancii. ... No nedalo letieť dole nijakým spôsobom!!! :mrgreen:

Napísať odpoveď