16.5.2013 - Viniansky hrad

Letové dni 2013
Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

16.5.2013 - Viniansky hrad

Príspevok od užívateľa Chefo »

Rano som sa nasiel ako telefonujem v polospanku s misom, ze ideme lietat. Rodeo zacalo a za hodku som musel obist skolu, maja a garaz na kolobezke. Vyslo to a okolo 10.30 ideme s misom od garaze. Na kopec sme vynasali vsetko peso. Je to dost ohubu cez ten chodnik, ale podarilo sa. Miso este uteka s palim na aute hladat zozadu cestu pre auto a vyvazaju palove kridlo. Asi by sme ho uz v tej palave nezvladli. Ja zatial rozkladam kridlo a sledujem stromovacku v podani padackara. Kricim ci je ok, nic sa neozvalo, len pocujem ako telefonuje, ze je ok. Vydychol som si. Skacem pred 15.00 do JJV intervalu. Hned po starte chytam stupak a tocim. Asi 50 metrov nad kopcom ma to vyplulo a musel som chytit nejaky extremny klesak, lebo to zhucalo v priebehu par sekund priamo na pristavaku. Kukam vietor, zovsade to slo tak isto. Volim variantu na juh. Koli vysokej trave som neriskoval , ze utrem pysk a volim styl spadakovat. Pristal som v bezvetri. Kukam zosposku startuje pali, islo to snim same, neviem preco nezatocil. Kus si polietal a sada o luku vedla. Po par padakoch startuje miso. Brusi svah, potom nejaku poobednajsiu termiku. Udrzal sa najviac zo vsetkych. Myslim, ze okolo pol hodky. Pristava o pole dalej medzi byky :D. Konkretne zazitky popristati nech uz vam zdeli on :D. Nadherny den sme zaklincovali v miestnom podniku. Navrat do kosic priamo na klub.

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: 16.5.2013 - Viniansky hrad

Príspevok od užívateľa Dano »

Nejake foto by nebolo?
ZK-1A

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 16.5.2013 - Viniansky hrad

Príspevok od užívateľa Michal »

zletiet sa asi da, to sa musis opytat svojich instruktorov, foto aktualne nemam a starsie najdes tu: https://plus.google.com/photos/10494371 ... q7nVzPb1eQ

Napísať odpoveď