16.08 Kralova Hola

Letové dni 2013
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

16.08 Kralova Hola

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Vcera pri obede mi kolega hovori zajtra mozno KH, pod s nami (aby nebol sam lebo povozi sa zleti a fici do kosic, nemusi nikoho zhanat po prelete, za nikym cakat). Moja prva odpoved bola ee. Ale lamal ma cele poobedie.
Vecer po osmej prisiel po priklepovku a potvrdil, ze sa ide. Tak reku ci mozem este jedno rogalo aby som tam nebol sam.
Napadol ma jediny vhodny Miso + duri. Michal nejde koli praci. A tak s vnutornym bojom to na forum nepisem-koli kratkosti casu. dufam ze sa na mna nikto nenahneva :? .
rano 7:00 nakladame Extralite a odchadzame. 9:30 vyvoz. Celi nervny, ze budem sam rogalista. Na starte fukal sever, okolo obeda to vykapalo a dychalo sem tam z kazdeho smeru. Padaky celkom zhora startovali do nuly. Ja som cakal na prifuk.
pri prvej moznosti nejakeho metrika na komoru skacem. Start-nestart. .ale podarilo sa. 300m nad stoziar.. trochu som sa povozil.
Ked som videl, ze kolega ide sadnut odchadzam za nim.. balime a ficime do kosic.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 16.08 Kralova Hola

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Včera som bol do 14,00 v službe a s Andym a Vyparinovcami som bol na spojení. Andy mi zo vzduchu hlásil, že na štarte je je okrem ešte ďalších PG aj jeden ZK. Hútal som, aký individualista by to mohol byť. Vychádzalo mi to najviac na Miša, ale večer na FB som videl na zábery od PG a na jednom nie veľmi kvalitnom zábere, tak trochu v diaľke ešte na zemi nejaké rogalo tmavšej farby, skôr modré - to na Mišove krídlo nevyzeralo!
Nemal som čas pozrieť si záznamy letov Andyho a ostatných, vraj ale leteli až na Západné Tatry. Večer mi Andy v telefóne vravel, že sa počas letu narobil ako kôň.
Je zaujímavé, že som chlapcov videl nielen ďalekohľadom, ale i na radare!
Marián, chcelo to väčšiu guráž, ale aj tak klobúk dole...! Som rád, že si mi prevetral krídlo. :-)
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 16.08 Kralova Hola

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja osobne nechapem preco si isiel pristat ked si mal vytocene.
Ved kolega by pockal, nie? Ked uz si sa trepal na tu Kralovku... :?

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 16.08 Kralova Hola

Príspevok od užívateľa sidewinder »

nabuduce.
Inac nami pouzivane frekvencie 143,10 a 147,52 MHz su veselo a husto pouzivane.. na 143,10 sa debatili celi den nejaki padackari, a na 147,52 debatili nejaki typci v tatrach debatili o lomnicaku.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 16.08 Kralova Hola

Príspevok od užívateľa juraj »

Ja som vo sobotu pocul nejakych chlapikov na nasej frekvencii. Jeden bol akurat na Slopove a hovoril druhemu o tom, ze tam vela fuka a asi to je silne a teda neletove.

Napísať odpoveď