17.8.2013 Stranik

Letové dni 2013
Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Niekto sa chytil niekto nie.
Mne sa to podarilo az ked som bol rozopnuty nad Teplickou.
2 hod. max. 2450 mnm.
Nasa Vitarka utrpela poskodenie nezlucielne s navratom domov.
Tak sme si objednali pizzu na poslednu veceru ako uctu k vykonanym sluzbam.
Dakujeme Martinovy F. alias REBRO za zvoz.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 054&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
track is coming soon...

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa Rebro »

Robit zvozara bola celkom zabava. Som netusil ze to bude dokonca dobrodruzstvo :wink: :lol:
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa eduardo »

Ivane nic si z toho nerob, to sa stava. :wink: Ja som dnes nalozil svojho Voyagera batozinou az po strop + manzelka, 2ks dieti, rogalo a vyrazili sme. Dosli sme az do Presova, kde nam na druhej krizovatke odisla prevodovka. Aspon som si tak myslel, lebo som vobec netusil co sa stalo. Islo zaradit iba 1-3-5 prev. stupne. Takze cestou spat do KE som pri rozbiehani a radeni z 1 do 3 vzdy zadymil jak stara Avia. Skoro ma porazilo, ked som to cele v KE zase vykladal a nosil hore na tretie peso. Kondicka v prdeli. Nastastie je auto uz hotove, takze zajtra druhy pokus. :lol: :lol: :lol:

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa juraj »

Edo, to auto nie je zvyknute nosit rogalo. Nabuduce ho musis postupne pripravovat, napr. najprv par jazd s rogalom bez manzelky a syna ap. :D
A co mu vlastne bolo?

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa eduardo »

Asi som ho naozaj vystrasil tym sest metrovym cudom na streche. NAstastie to bola iba taka "banalna" porucha. Neviem ci to popisem dost presne, ale tak nejako som to pochopil. Z rychlostnej paky vedu dva lanka do prevodovky. Jedno na rychlostne stupne 1-3-5 a druhe na 2-4-R. No a na tom jednom mi vypadla poistka a ked som preradil, lanko sa vyvlieklo a vypadlo. Taka blbost na ktoru sa mi bali pozriet v Mercedese aj vo Fiate, ked som to skusal opravit este v Presove. Zevraj mi ho nevedia nacitat. Prisiel som do KE a kamarat po otvoreni kapoty diagnostikoval poruchu za 2 min. pohladom. Potom vo svojej garazi vyrobil novu poistku, podla tej co ostala na druhej strane a o pol hodiny som siel domov. TAkze konstatujem, ze v tych znackovych servisoch su uplny tupci, co sa bez zasuvky od diagnostiky ani nepohnu.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 17.8.2013 Stranik

Príspevok od užívateľa Laco »

eduardo napísal:...TAkze konstatujem, ze v tych znackovych servisoch su uplny tupci, co sa bez zasuvky od diagnostiky ani nepohnu.
Nehovor tak. Sú to špičkoví odborníci, školení... A vedia sa pohnúť aj bez zásuvky. (...na desiatu)
:lol:

Napísať odpoveď