5. a 7. 9 Krivostianka

Letové dni 2013
Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

5. a 7. 9 Krivostianka

Príspevok od užívateľa Michal »

5.9 - Ja Palo a Fero. Palo potreboval rano vybavovacky, takze starty trochu neskorsie. Fero na starte zistil, ze zabudol prilbu - takeho zleho som ho este nevidel. Palova premiera na Krivosi OK. Fero aspon polietal nad rodiskom. Ja som precvicoval techniku stupakov vo vetre a rovinach pod plechovou oblohou. Hoci som videl Tokaj,do Madarska pri uz dlhych tienoch z 1400m medzi rieky bez mostov sa mi dajak nechcelo. Otocil som na bocny vietor do Slov.N.Mesta. Po zadani do XC som to lutoval. Myslel som, ze to da okolo 50km no bolo to nakoniec 67km a stovka bola na dosah.
7.9 - Ja Noro a pre zmenu Vlado. Vladova premiera na Krivosi OK. Prve starty s Norom vyhnivame. Cely den termicky nic moc. Zato druhe starty aspon kvalitna svahovacka. Zatial co na Kapusi byva podvecerny olej na Krivosi bol olej olejovy. Nebal som sa pucit na rychlosti s hrazdou na kolenach a vytesovat sa z novo vyladenych podpierok. Nadherne svahovanie od Brekovskeho po Jasenovsky hrad. Pristatie som zvolil pod Brekovskym hradom.

Napísať odpoveď