19+20.10.2013 Podkonicke Plese

Letové dni 2013
Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

19+20.10.2013 Podkonicke Plese

Príspevok od užívateľa Chefo »

Dnes Plese, o jedensatej sme boli hore, pocasie krasne chmarky+vietor na komoru, o dvanastej pripraveny a zacala deka prichadzat z juhu vietor kolisal +-90 stupnov. Padackarom sa nechcelo, tak prvy skocil bohus a za nim ja. Pred startom sa skoro dalo vysvahovat, kebyze netrebalo tocit, tak ani neklesam :D. Potom v priesvytoch svetla male bublinky. Pri zatoceni vacsinou zmyzli. Potom sem tam take srandy ze vario jacalo, ako keby ho na noze brali. Inak pekny jesenny predlzeny zletak. Po pobaleni som si dal tour de Plese po auto. Po ceste som poodhadzoval skaly, takze uz nechytiote podvozok. Bohus diky, bolo super.

Druhy den to bolo to iste, len obalene slnkom. Skoda, ze tie bublinky su uz take uzucke. Teraz pokial nedrzi svah, je clovek hned dole. Az mam niekedy pocit, ze robim padackarsky styl zivota - vyleziem kopec a namiesto pesom dole to zletim :D. Inak nadherny den. Ako vzdy som na pristavacke pritahoval vodu a len tak tak som preletel jazierko. Dakujeme Amperovi, ze nam vybavil zvoz. A chvalim bohusa za pristatia a starty :)

bohus
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Pi Aug 29, 2008 4:52 am
Bydlisko: Slovenska Lupca
Kontaktovať užívateľa:

Re: 19.10.2013 Podkonicke Plese

Príspevok od užívateľa bohus »

Skoda tej rychlo sa nasuvajucej deky, mohlo to byt pekne polietanie. http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2013/11:00" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď