Straník 19.11.13

Letové dni 2013
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa MilanNR »

V pondelok sme sa Ja a Braňo rozhodli navštíviť zasa straník. Možno to bude posledný letový deň tejto sezóny a ja mám chuť zaletieť po prvý krát dvojpotah. Na štart sme dorazili niečo kolo desiatej a na hrane sondujeme aké to je. Vialo viac z východu a celkom rezko. Do žiliny som si pre istotu zobral obe moje stíhačky keby niečo. Po dlhom váhaní a kalkulovaní som sa predsa rozhodol pre dvojpotah. Položil som si otázku .....kedy ked nie teraz? Celú zimu ma to bude mrzieť že som to vzdal. Poliak ktorý stál pripravený na štarte nám vravel že tu bol aj včera a vobec to nedržalo .....iba zletel. Nevadi ,povedal som si my sa udržíme.... (:Pripravili sme krídla a už som bol na štarte ako prvý. Zdochlo to ......... toto snád nie. Po chvílke čakania to zasa ožilo a mne nebolo viac treba, Nádych a v hlave som mal už len RUN FOREST RUN ((((: raz dva a už to fičalo. Aké to bolo usúdte samy priložím aj video. Moj pocit z toho dlho očakávaného poctivo vydretého bol aj je nepísatelný. Velmy som si to užil a som rád že sme sa zas správne rozhodli a využili možno posledný letový deň tejto sezóny.

https://www.youtube.com/watch?v=-bpZqwk-ee8" onclick="window.open(this.href);return false;
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa jaro »

Milanko, radosť s tebou :D :D :D

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa juraj »

Hm, Milan Racer nie je ziadne intermediate kridlo. Uz nazov hovori, ze to je racer - pretekar :D
Antena neznamena intermediate!

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa MilanNR »

juraj napísal:Hm, Milan Racer nie je ziadne intermediate kridlo. Uz nazov hovori, ze to je racer - pretekar :D
Antena neznamena intermediate!

:shock: hups .... čo som naskočil na rozzúreného býka :D :D :D
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa Chefo »

Gratulujem milanko, dufam, ze aj pristatie bolo ok :)

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Chefo napísal:Gratulujem milanko, dufam, ze aj pristatie bolo ok :)
Dííík Chefo.... :wink: pristátie doložím ...bolo v poriadku len sd karta v kamere sa zaplnila tak mi chýba asi 40 min letu. (: Fúkalo na pristátí dost dobre tak som to zvládol. Uvidíme čo to bude v klude :lol: :lol:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Straník 19.11.13

Príspevok od užívateľa Chefo »

Neboj, dako ubehnes :D

Napísať odpoveď