Hradisko 23.11.13

Letové dni 2013
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Hradisko 23.11.13

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Ako som letel neletel

Dnes som mal radšej zostať doma pri peci a lepšie by som spravil :D . Prišli sme na kopec PG sem tam poletovali ale viacerým sa to zdalo byť silné tak len debatili. Fučalo celkom slušne a ja som si dnes zobral falkona. Braňo odletel ako prvý za nim andrej medzi tým neaký ten padák. V meteograme na shmu bolo jedno hluché miesto a predstavte si ono to hluché miesto prišlo. Na štarte mi fučalo pekne asi 4 až 5 m/s tak reku odstrelím. Zatáčka do prava a hor sa klučkovať medzi PG. Braňo bol zo všetkých najvyššie tak som si myslel ze s tou mojou plochou 19.5 m budem o chvílku za ním. No ale stalo sa to čo som vobec nečakal prišlo to hlucho a prišlo zrazu. Obzerám sa kolo seba a PG pristávaju na štarte a mne neostávalo nič iné iba sa driapať po vrcholkoch stromov a dúfať že prifukne. NEPRIFUKLO! Braňo zostal hore sám a ja som pekne skladal falkona na bahnitom poli. Super a to mám ešte oráčinou pekný kilometer výstroj teperiť. Pri auto som prišiel zablatený zmordovaný jak rusák z gulagu. Aspoň že ten hamburger v pieštanoch chutil a ten predavač sa oklamal o dve éčka :) Poučenie............Nie je žiadna poučka :lol: Skrátka smola :D :D :D Aspoň že ten Braňo to zachránil 1:30h Inak by ma tento deň asi aj mrzel :D
Prílohy
mega tracklog.png
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hradisko 23.11.13

Príspevok od užívateľa Chefo »

Milanko, nic si z toho nerob. My sme tomu zacali hovorit nacvik starov a pristati ;)

Napísať odpoveď