Stretnutie v Bátke

Juro
Príspevky: 56
Dátum registrácie: So Jún 14, 2014 9:55 am

Stretnutie v Bátke

Príspevok od užívateľa Juro »

Už dlhšiu dobu sme s Karolom plánovali stretnutie na niektorom južnom letisku. Najprv sme chceli Hucín,no tam urobili na dráhe silážne vaky, tak sme sa dohodli na Bátke. Podarilo sa mi tam priletieť skôr, no hneď som zistil, že z toho pre mňa nič nebude. Celá dráha bola pokrytá vrstvou hnoja. Najprv som letel Karolovi oproti, no nestretol som ho. Potom ma napadlo ísť pozrieť dráhu pri Číži, no tam zase nechali na dráhe pneumatiky. Keď som sa vrátil do Bátky, Karol už sedel v hnoji. Tu začala naša komunikácia gestami. Karol mi ukazoval ako fúka, ja jemu zase, že ma do tých sračiek nedostane. Ja som mu ukazoval, nech si zapne vysielačku, on mne zase, že mu nefunguje. Po dvadsať minútovom krúžení okolo kopy hnoja /ten smrad radšej nespomeniem/ sme sa nejako dohodli, že poletí za mnou. Tak sme pristáli v Lučenci. Po krátkej debate sme leteli smerom do Podbrezovej. Dohodli sme sa, že ho odprevadím. Vo výške 1200 metrov sme vleteli do mraku, tak som sa radšej vrátil. Krátko po pristátí mi Karol volal, že je doma na zemi aj keď to mal adrenalínové, tak som si vydýchol. Myslím, že to bol pre nás oboch pekný záver sezóny, tak teplo už asi tento rok nebude.

Napísať odpoveď