4.2.2014 Haj

Letové dni 2014
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa sidewinder »

04.02.2014_Haj.zip [263 MB]
Bolo ako bolo.. nemal som ist.. kolega na nakoniec vyhodil z roboty o 9:30 (siel lietat niekde s PG) .. tak ma laco prichylil.. zaco mu dakujem. :)
Inac - vid foto.. naaaadherrnyyy den :)

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Na štart pešo cca 1 hod, Rado, Ivan, Chefo, Laco a ja. Marián doprovod. Škoda že som odľahčil 40kg záťaž o 0,3kg a prístroje som nechal v aute. Tracklog na Xcontest z mobilu

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa raf3 »

Len doplním .... Nádherný deň, skutočne ! ... išiel som ako prvý, bol som sondážny let ... :wink:
Ostatní sa držali statočne ja len cca 7 minút .... ale dole som bol prvý! a ... 2,07 boda no neoplatilo sa ??? :lol:
Veľká vďaka patrí kultúrnemu referentovi! Ďakujem chalani za super deň. :wink:

Videá s pristávačky: http://leteckaposta.cz/440658998
Foto ... http://www.rnt.sk/delta/20140204.rar

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa Chefo »

Skvele pocasie a este lepsi ludia :). Myslel som, ze to bude fakt problem vyslapat, ale nakoniec sa z toho vyklula celkom pekna tura plna srandy :). Podla udajov z fotieknam to trvalo presne 59 minut , ale osobne som to vnimal, ako keby to bola mozno polovica z toho. Zaujimave, ze na vrch sme dorazili takmer pokope ako jedna skupina . Najviac ma pobavila lacova hlaska po prichode, ked zbadal krkavce v stupaku: heš, heš, nedá sa lietať :D. Rado s PG skocil prvy. On si to zmyslel letiet rovno niekde prec, a dvaja pg chvilku drzali kvazisvah pred startom a aj jeho vysku. Potom skocil iva, no nic vyrazne nechytil. Robo sa celkom drzal po starte na jeho urovni, a vraj aj skusal tocit stupacik bez varia. Ja som skocil v dost velkom strese zo zlteho atlasa, ale nesklamal ma. Skoda len toho opadania. Zaujimave je, ze nech som poustil hrazu, alebo pritiahol po brucho, stale to opadalo tak isto: 2-2.5 m/s. Krute, ale to vario som este celu cestu hucat nepocul :D. Po mne skocil laco, ktory co to posvahoval, potocil a potom isiel pristat. Pristatia vsetci ukazkove, akurat ja s radom sme netusim z akych dovodov sadali po vetre. Ale vsetko ok. Velka vdaka patri majovi, ktory to tam vsetko riadil a pomohol nam s nesenim prislusenstva, vody a oblecenia, samozrejme pomahal so startami, siel po auto, hotovy andel :D. Zaver sme zapichli v orgovane. Pravdupovediac lepsiu pizzu som v zivote nejedol. Mnam. Strasne krasne pocko, laco si to vytipoval na jednotku :).

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa Rebro »

Chefo: Ake to bolo na rampe?
Monotrike

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa Laco »

To podstatné bolo povedané, "tam hore" to vyšlo nejak tak, že lepšie sa asi ani nedalo... :)
Jednoznačný víťaz je aj tak Robo, lebo všetci ostaní sme si na kopec vyniesli nejaké zariadenia, pomocou ktorých sme sa dopravili na pristávačku (viac či menej bezpečne - pri pohľade na Chefa a jeho "stroj" :shock: ) Robo si ale vyniesol normálne rogalo s postrojom.
No ešte na svoju obranu uvediem, ja som zoral funfexa, s ktorým viem pristávať a prípadne vyhrať presnosť. (Ešte si musím nájsť také rogalo, s ktorým budem vedieť aj lietať :lol: :lol: )

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa Chefo »

Rebro napísal:Chefo: Ake to bolo na rampe?
Nuz bolo to cele jedno velke repete po dvoch rokoch, kedy som odtial oprvykrat letel s atlasoidnym kridlom. Pekne zavany chodili, tak to zabralo same :). Roba samozrejme obdivujem v prvej polnej slapat :)

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa raf3 »

Laco tvoje "NEZASTAVUJ" pri mojom štarte nemalo chybu!!! :lol: :lol: :lol:
To Chefo: a prečo by sme nemohli pristávať inak ako ostatní .... a čo, my sme horší ??? :lol:

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: 4.2.2014 Haj

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Ja by som si musel uviazat na začiatok krídla kus slaniny aby som to vyšlapal :D
Wills Wing T2C 144

Napísať odpoveď