26.02.2014 Čihoc

Letové dni 2014
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

26.02.2014 Čihoc

Príspevok od užívateľa MilanNR »

V pondelok pokukujem počasíčko a čuduj sa svete aha.......Čihoc. :D neváham a obvolávam koho sa dá a nakoniec sa nás stretla slušná letka. Ja z Braňom čakáme na Mariana a nášho Dušanka pri reštike vo vesteniciach. Po príchode na štart jednoznačne konzultujeme že dnes to bude tutti fruti. Stalo sa mi po dlhej dobe ako Jarovy.S že kamera ostala niekde v nemecku tak som si zahuboval ale povedal som si ved šarkan leti aj bez kamery :) a tak sa pomaly dostávame doradu na štar. Prvý odletel Braňo čo som ani nezaregistroval,tak teda idem ja. Pár 5 minut strachu na rampe a už som v tom :shock: z počiatku som si myslel že to bude len tak tak ale hned ma vyviedol z omylu svah ktorý poctivo držal. Za mnou odštartoval Dušan a Marian a už sme boli komplet pacienti v lufte :D Štartovali sme o 12:00 a po chvíle do svahovačky začala mrmlať aj termika. Mrlala si tolko že nás to nosilo do 1500 a my vyškerený z humorom vo vysielačkach sme brázdili hrebeň pred hrebeň za hrebeň kam sa dalo. Darilo sa celkom slušne naleteli každý okolo 2:30 h. Samozrejme na pristátí som exceloval ja ked som špicu drbol do fajnového zeleného žitka pred reštikou :lol: ešte že tam chodí málo hostí :) Dakujem za super účasť a fajnu naladičku počas celého dna.

Regards MilanNR

http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2014/10:56" onclick="window.open(this.href);return false;
Wills Wing T2C 144

Napísať odpoveď