7.6.2014 Greifenburg

Letové dni 2014
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Z Maríanom sme vymysleli diabolský plán na toto horúce počko a ušli sme zo slovenska k susedom na lietačky. Do ciela sme dorazili zdravý a unavený o druhej ráno. Vyspali sme sa spolu (: v aute iba ((: Ráno sme sa uložili v kempe a o desiatej šup ho na Emberger Alm. Taký kopček ... Na štart som sa postavil ako prvý s bobkamy v gatách. Niečo nové a furt sa trasem. Odštartoval som.....štart super ako z učebnice samozrejme kamera zostala vypnutá. Po mne odpálil marián a k jeho letu netreba nič hovorit stači pozrieť treklog a ten povie všetko. Moj treklog nepozerajte..... (: P. S Marián vo vzduch pochopil prečo si zapadnáry dávaju každé dva roky prezerat krídla. Asi tam bola junácka mocovačka...

Marián http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2014/11:05" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2014/10:55" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
P1010142 (800x600) (640x480).jpg
P1010146 (800x600) (640x480).jpg
P1010161 (800x600) (640x480).jpg
P1010162 (800x600) (640x480).jpg
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa jaro »

Toto bol od Vás čin roka. Mali sme ísť všetci.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Niečo podobné sme spáchali minulé leto ja a Jaro M., keď sme sa v podvečer rozhodli ísť niekam von a po polnoci sme vyrážali na cestu (viewtopic.php?f=74&t=1767" onclick="window.open(this.href);return false;). Rýchle rozhodnutia majú svoje čaro a zvyčajne prinášajú svoje ovocie.

V súvislosti s vašou cestou ma zaujíma, či vám v Rakúsku miestni nekontrolovali doklady. Mám dojem, že niekedy minulý rok som niekde čítal, že na tamojšie lietanie musia mať hosťujúci piloti osobitné povolenie od rakúskeho združenia PG a ZL. Ak tam na vás nikto "nenabehol", tak to asi neplatí. :D
Viete o vašej skúsenosti niečo napísať? V Taliansku po nás neštekol ani pes! :wink:
Tam pravdepodobne na "starých šunkách", na akých sa poväčšine lieta u nás, už lieta asi málokto alebo nikto! :?:

Viete pre poučenie ostatných bližšie popísať Mariánov technický problém (foto v príspevku)?
Thalhofer GT
Bautek Fizz

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: 7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa MilanNR »

jaro napísal:Toto bol od Vás čin roka. Mali sme ísť všetci.
No veru mali ... ale ešte nie je neskoro (:

P.s Emil Dvorožnák tu má plachtu na Litespeed S4 za 200 eur ... ak by si mal záujem. Vyzerá celkom slušne.
Wills Wing T2C 144

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: 7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Edmond PP napísal:Niečo podobné sme spáchali minulé leto ja a Jaro M., keď sme sa v podvečer rozhodli ísť niekam von a po polnoci sme vyrážali na cestu (viewtopic.php?f=74&t=1767" onclick="window.open(this.href);return false;). Rýchle rozhodnutia majú svoje čaro a zvyčajne prinášajú svoje ovocie.

V súvislosti s vašou cestou ma zaujíma, či vám v Rakúsku miestni nekontrolovali doklady. Mám dojem, že niekedy minulý rok som niekde čítal, že na tamojšie lietanie musia mať hosťujúci piloti osobitné povolenie od rakúskeho združenia PG a ZL. Ak tam na vás nikto "nenabehol", tak to asi neplatí. :D
Viete o vašej skúsenosti niečo napísať? V Taliansku po nás neštekol ani pes! :wink:
Tam pravdepodobne na "starých šunkách", na akých sa poväčšine lieta u nás, už lieta asi málokto alebo nikto! :?:

Viete pre poučenie ostatných bližšie popísať Mariánov technický problém (foto v príspevku)?
Nikto tu zatial nerobil problémy ohladne papierov a technického stavu.... Problém na fotke je moja zabudliva hlava tak sme museli inprovizovat a namiesto zabudnutej spony zaistit hrazdu šrobom a páskou (((: Letelo to čuduj sa svete ((((:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 7.6.2014 Greifenburg

Príspevok od užívateľa eduardo »

Parada chlapi! Gratulujem a zavidim!

Napísať odpoveď