4.7. Kapušansky hrad

Letové dni 2014
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

Skorší odchod z roboty lebo ma už hrialo pod zadkom. Na kopec jak po dialnici. Turisti mi pred 16:45 pomahaju otačať krídlo. Skáčem do 3-5 metrov a spokojne sa dve hodky vozím, Aj termička aj vietor. Pekné, pekné. Pred pristatim mi vietor dava viac a viac z JV. Na tej krivej pristavačke nechcem jeb... Letim ku ceste a tam krasne pristavam. Videjko nie je lebo novú klbovú konzolu som za letu deasemblil a nešla zasemblovať. Tak som ju doviazal istiacim PK2 (pre mladších - telefonická vojenská dvojlinka zo zásob, zelená, s oceľovým drôtom, dač náramné, neskutočné, dobre) .
Cieľ dňa splnený, utiecť z roboty, odskúšť konzlu kamery a vyskúšať rádio po oprave.

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Rebro »

To je squelle ako sa viete tam na vychode urvat a ist si polietat i cez tyzden.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

Neurval som sa, išiel som po šichte. Dlhé di v roku sú ale len teraz a nemožeš zavahať.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

Konečne videjko. Irituje ma ale práca so zvukom. Dva sa nedajú pridať a jeden je málo. V zoznammoch zase dostatočne dlhý nenájdeš. Ked si dáš svoju muziku YT zase pindá že porušuješ práva ... podľa mňa je to reklama na dobrú muziku.
https://www.youtube.com/watch?v=vAv1BqRtNt8
Inak som parádne pristál len kamera už nebežala.
Viem že som ju zapol, už niekoľkokrát sa mi to stalo, a po pristáti bola vypnutá. najprv som myslel že to bolo tým drbnutím o zem ale ... asi majú baterky nejaký pud sebazáchovy.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Chefo »

Jardo, aby ti nepindal youtube do prav, pouzivaj pesnicky, ktore mas zakupene, alebo volne dostupne skladby napriklad z http://freemusicarchive.org/ . Videjko je paradne ;)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa eduardo »

Jaro ta bars šumne. Slucham, slucham a veckaj nič! I moja žena prišla kuknuc do izby, bo tyž sluchala tote vybrnkavačky a vec cicho............ta ceľkom zaš ne, bo čula už lem moje vzdichanije, ochkanije i jojkanije. Ta me vymakla potvora jedna, vďaka cebe. Hlava vof dlaňoch, jažik venku a šliny vyšeli jak besnomu psovy. Take mi už nerob bo uvidziš. :evil: :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

Dal som tam muziku z jotuba, zdá sa mi že niektoré skladby sú nastavené pre opakovanie ale tato nie.
Chefo to teda keď mam kúpeného Džeksona tak ho môžem použiť? To mi nejde do hlavy ved tým budem šíriť muziku bez poplatkov do sozy.
Dajte vysvetlenie.
V tom videjku sú dva momenty ktoré nevidno.
Držiak je robený z takého husacieho krhu, článkov ktoré sa do seba nastrkujú, dosť tuho. Na dlkšom ramene ale to už vďaka páke nie moc drží. Ked som zalomil efektnú kiru tak to kliklo dole a bolo po paráde.
Počas letu som to rôzne šteloval až do doby kedy mi to ostalo v ruke. Jeden článok som zalomil viac a rozpojil sa. Vďaka starej dobrej vojenskej PK dvojke ktorá bola použitá ako záchrana pre podobné prípady sa mi kamera chvíľu hompaľala popod hrazdu. Skončilo to namotaním na lanko a ukončenie filmárskych prvotín.
Záver. Tento druh konzoly je naprd, respektíve použijem z toho len prvú časť ako dobrý deformátor pre prípady kreš pristáti, zrážok vo vzduchu a na zemi a podobne. Foto objektu na budúce.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Chefo »

AK to mas kupene, mal by si mat pravo to tam dat. Netusim aky je postup, pouzivam len volnu hudbu. Na komerciu radsej kakam :D:D

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

A tu volnu hudbu odkial?

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Chefo »

Pozri link co som ti poslal o dva prispevky vyssie :D

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Laco »

jaro napísal:A tu volnu hudbu odkial?
Dám ti link na jedno voľné hudobné zoskupenie, ktorého hudbu budeš môcť (zatiaľ) bezplatne používať? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

daj

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Rebro »

Mne YT s hudbou nerobi problem. Zaskrtnem, ze sa to nevysielalo v USA a video dam medzi NEZARADENE a ze by mi potom mazali hudbu odtial.... Akurat ked je to nezaradene, tak bez priameho linku si to ludia nepozru.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: 4.7. Kapušansky hrad

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Ahojte. Jaro, video moc pěkné. Je tam díky tomu že s kamerou pracuješ víc záběrů a to je daleko lepší než jen jeden pohled, který se nemění. Co se týče hudby, dávám ji tam taky z YT a nemám s tím moc problém... Jestli to nemůže být v tom, že se musí zatrhnout, že se to nevysílalo ve Státech, nebo co, jak píše Rebro...
Karel

Napísať odpoveď