Straník 18.9.14

Letové dni 2014
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Straník 18.9.14

Príspevok od užívateľa MilanNR »

marek pp napísal:To telefonovanie za letu samozrejme nie je tak často. Je však pri tom dôležité, aký máš telefón a kde ho máš pripevnený. Najlepší je tlačidlový. Ja mám starý Sony Ericsson, donedávna som s ním hlavne fotil.
Ja mám ten svoj na dlhej gumičke v prednom vrecku postroja. Mám ho tam už len "keby niečo".
Ale samozrejme jedna ruka je stále na hrazde ;-).
iasné karuvať mosíš :D tento moj je na hrazde takže hlasitý odposluch a ideš :D len tie smsky :roll:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Straník 18.9.14

Príspevok od užívateľa eduardo »

Za tych par rokov co lietam, ma vobec nenapadlo telefonovat zo vzduchu a uz vobec nie posielat sms. Ja si do vzduchu chodim od tychto veci oddychnut. Ale doba je ina a ked uz ma raz niekto take zamestnanie, ze musi promtne riesit situaciu, bez ohladu na cas a miesto tak to asi potrebuje. Uz sa nepamatam Milan, co to robis? Burzoveho maklera? Alebo je Nitrianska linka 112 prepojena na Teba? :lol: :wink:

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Straník 18.9.14

Príspevok od užívateľa MilanNR »

eduardo napísal:Za tych par rokov co lietam, ma vobec nenapadlo telefonovat zo vzduchu a uz vobec nie posielat sms. Ja si do vzduchu chodim od tychto veci oddychnut. Ale doba je ina a ked uz ma raz niekto take zamestnanie, ze musi promtne riesit situaciu, bez ohladu na cas a miesto tak to asi potrebuje. Uz sa nepamatam Milan, co to robis? Burzoveho maklera? Alebo je Nitrianska linka 112 prepojena na Teba? :lol: :wink:
Matka mi volala :D že mám lietať nízko a pomali a že k večery budu buchty :lol:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Straník 18.9.14

Príspevok od užívateľa eduardo »

Zlata to mamka. Mne to ta moja vravi vzdy pred lietanim.

Napísať odpoveď