Zobor 4.10.14

Letové dni 2014
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Zobor 4.10.14

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Memoriál Vilka Hlucha má super atmosféru aj ked som sa nezúčastnil koštovky vína /čo velmo lutujem/ súťaž sa mi páčila.
Počasie nám velmo neprialo ale Jarovy evidentne hej lebo tam na svahu vydržal najdlhšie. Moju premieru na Zobore si možte pozrieť na priloženom videu. Na další ročník mám pripravenú medovinu z r.2008 tak dúfam že ju okoštujeme spolu a viacerý.

video: http://youtu.be/rk6heP1SxO4" onclick="window.open(this.href);return false;
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Zobor 4.10.14

Príspevok od užívateľa eduardo »

NO konecne som Ta videl pristat normalne. :wink: Inak, to sa uz nepristava pri benzinke??? :roll:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zobor 4.10.14

Príspevok od užívateľa jaro »

Na štarte J do 4 m. Obtekanie kopca robilo svoje, vietor sa fackoval. Štartoval som z rampy, zákruta vľavo okolo skál, mierne sa dvíham, letím tesne okolo svahu. S novým nastavením krídla to je pooodstatne lepšie kerovateľné. Postupne sa dvíham do úrovne polovice stožiara, občas dole občas hore. Škoda že nie je slniečko. Svah ale drží tak sa vozím. Calani 4x poskákali, Robo svahuje so mnou. Pristávačka vzadu za kruhačom. Dobrá hoďka a pol padla dobre po čase. Dnes v nedeľu bol vysielač v hmle. kondenzačná hladina 510 m sedí. Exkurzia na letisku padla super. Po ceste okolo Žiaru paradne mokneme.

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Zobor 4.10.14

Príspevok od užívateľa MilanNR »

eduardo napísal:NO konecne som Ta videl pristat normalne. :wink: Inak, to sa uz nepristava pri benzinke??? :roll:
Dal som si záležat....hádam si neurobím hambu doma :D Táto plocha je z druhej strany benzínky takže je to jedno či pojdeš na pivo zlava alebo prava :D
Wills Wing T2C 144

Napísať odpoveď