Stranik 15.11.14

Letové dni 2014
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Stranik 15.11.14

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Po úspešnom utorku neváhame a organizujeme další tripp na straník V zložení Braňo Lentil Buchel ja a Rebro. Z východu sa pripojil Jaro M a Robo.M. Smer J JV okolo 6 m/s. Rebro skočil ako prvý no nepodarilo sa mu zachytiť. Druhý Lentil skušal po prvý krát magica ktorý mu sadol. Potom sme naskákali my a nasledovala klasická trošku rozbitá svahovačka. Vychodniary odleteli asi o 13:00 Další super deň zo slušným náletom a super partou. Pre mna special day ...oslava narodenin vo vzduchu...ten naj darček pre mna :-)


http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2014/11:12" onclick="window.open(this.href);return false;




Foto video ASAP
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Stranik 15.11.14

Príspevok od užívateľa Rebro »

Pre mna to bol rozhodne prelomovy letovy den.
Zobral som si z toho viacero ponauceni a toho sa budem riadit v buducnosti.
Monotrike

Lentil
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Apr 16, 2008 11:55 am
Bydlisko: Partizánske

Re: Stranik 15.11.14

Príspevok od užívateľa Lentil »

Ja by som sa chcel týmto poďakovať Braňovi, Milanovi a Jožkovi B. za pomoc a podporu pri úspešnom preškolení na Magica.

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: Stranik 15.11.14

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Ak to bola posledná lietanica, tak sme túto sezónu ukončili dôstojne. S chlapcami od východu sa lietalo výborne, Lentilovi sa otvorili dvere do výkonnostného lietania prvou hodinovkou na dvojpoťahu. Náš starý dobrý kamarát Jožo bol trochu nespokojný so svojím náletom, ale cestou domov sa mu nálada zlepšila.
Neviem čím to je, ale Miňo prestal hádzať tigrov na pristáti. Štart ako z učebnice a nechválim ho len pre včerajšie džbániky s vínom.

https://youtube.com/watch?v=dj4ew5fZznU" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď