Záložkovica v Poprade

Letové dni 2015
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Nie je to o letovom dni, ale keď to tu dali iní, tak azda aj popradskú záložkovicu fórum na letových dňoch znesie. :wink:

Medzitým som s Jarom S. už hovoril a ak sa dobre pamätám, dohodli sme sa na sobotu, 7. FEB. 2015 vo vstupnej hale Arény POPRAD (vedľa Rožňavskej cesty vpravo,medzi starým a novým Juhom v Poprade).
http://arena.poprad.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Termín definitívne potvrdím najneskôr do piatku 23.1. . Potrebujem len overiť, či tam na ten deň nie je plánovaná nejaká akcia.
Ak by to nešlo 7.FEB., tak by sme sa potom mohli stretnúť v nedeľu 8. FEB. 2014. Začiatok akcie navrhujem na 09:00 alebo na 10:00 hod. Dajte vedieť, ako to komu vyhovuje viac.
Pred budovou Arény je veľký vydláždený priestor, kde sa padáky dajú bezpečne nafúknuť.

Pred Arénou je aj veľká chladená ľadová plocha na korčuľovanie. Vstup je zdarma. Ak by niekto prišiel aj s rodinnými príslušníkmi (manželky deti, a pod.), tak si tam počas našej záložkovice môžu do sýtosti zakorčuľovať (vlastný výstroj!) :idea:
http://arena.poprad.sk/sucasti-areny.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa sidewinder »

07.02.2015 je valna hromada zvazu ZL ... a tam pojdeme v hojnom poct,e lebo je to dost dolezite.. takze potom lepsie ta nedela 08.02. asi.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa jaro »

Edmond, kus si to polietol ale nevadí. 8. v nedeľu alebo 14. sobotu, alebo 15 v nedeľu. Môžeme vyberať. Nedelu sme ale nechcei kvôli plesovej sezóne.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Hej, prepáč. My napokon na ples nepôjdeme, tak ma to zmiatlo.
OK, zajtra teda overím ten ďalší vikend 14. a 15.2. a dám vedieť, ktorý z tých dní je voľný.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa jaro »

Ja by som radšej 8. aj ked neviem či mi prídu lanká od Hamana.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa Norbert »

ja 14teho nemozem.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa jaro »

Edmond nestíha tak rýchle info. Arenu mame obsadenú na všetky termíny. Hladame na 8. iný priestor v PP alebo PO. Alebo potom nasledujuce víkendy od 21. hadam nebudne počko, na to o čom sa nehovorí ... :)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa eduardo »

Chlapci spolieham na vas, ze ak sa dohodnete, tak date vcas vediet termin. Ja zrejme budem musiet zobrat dovolenku, ak mi bude prave vtedy vychadzat smena. A to neviem nahlasit den, dva vopred pokial sa jedna o vikend.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Ak v Aréne Poprad už nie sú voľné prvé dva februárové víkendy , zájdem v pondelok za vedúcim Arény a spýtam sa ho teda na nasledujúci víkend - dni 21. a 22. feb.
Nebojte sa, na ten termín určite nebude letové počasie. Vydržte do pondelka (26.1.)! Dám vedieť.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Záložkovica v Poprade

Príspevok od užívateľa jaro »

Vedel by som riešiť našu telocvičňu v PO ale v nedeľu je hodne zima a som kus chorí tak to presúvam o dva týždne.

Napísať odpoveď