Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Letové dni 2015
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa MilanNR »

DušanK napísal:Ďalšie úspešné štyri výcvikové dni za sebou. Vo štvrtok sa ďalší traja nádejný rogalisti priamo z NR zoznámili s našou milou Vranou. Neviem či mi šťastie praje, ale zase chlapi šikovný sa mi dostali. Veľmi rýchlo pochopili čo bolo treba a spokojne až do večera makali. Škoda dvoch, ktorí museli odcestovať po prvom dni, ale vraj sa isto vrátia. Nový Peťo zostal a v piatok sa pridal Maťo, ktorý piloval riadenie a pristávanie s Falconom. Piatok sme využili naplno a chlapci stúpali po rebríku hore. Sobota trošku ufučaná. Tu už sa k nám pridal St. Michal a Marian, ktorí po prvý krát začali ochutnávať väčšieho ftáka pred dvomi týždňami. Napriek dlhším pauzám počas dňa sme čo to polietali. Falcon s Vranou si striedali smeny vo vzduchu, jedna radosť na to pozerať. Nedeľa asi naj super deň. Štyri metre na komoru takmer laminár. Škoda že Maťo s Peťom museli odísť. Pre zmenu ich vystriedal a doplnil Martin z NR. Takže dnes fešáci nezaháľali a krásne polietali. Štart- smer- pristátie. Trhali rekordy, len dnes každý zhruba po 25 letov. Neviem kde tú silu brali. Štyri dni sú štyri a je to poznať. Aj ja mám dosť ale teším sa z nich. Obrazový materiál priebežne.
Na mňa a moiu milú si zabudou v reporte. Dobre vieš že sa rád pretrrrrčam :lol: :lol: :lol:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa Rebro »

Dusan presiel na intenzivne kurzy. Verim v skore vysledky ;)
Monotrike

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa MilanNR »

DušanK napísal:Tak doplním pre uspokojenie Milankovej duše. Opäť zavítal medzi nás aj ze svojú milú. Musel byť potešený keď videl ako sa rozrastá Hungary Šarkány partaj. že Miňo
A pobavme publikum...... Ked som sa pokúsil z nábežkou zabiť Ježiša :lol: :lol:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa Rebro »

MilanNR napísal:
DušanK napísal:Tak doplním pre uspokojenie Milankovej duše. Opäť zavítal medzi nás aj ze svojú milú. Musel byť potešený keď videl ako sa rozrastá Hungary Šarkány partaj. že Miňo
A pobavme publikum...... Ked som sa pokúsil z nábežkou zabiť Ježiša :lol: :lol:
Neposer si to u Jeziskovych rodicov....
Monotrike

MartinNR
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Ne Máj 17, 2015 8:29 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa MartinNR »

Nadviažem na ten pokus o vraždu, Dušan dúfam že zverejníš dôkazový materiál :D :D
Atlas

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Tur. Jaseno/Necpaly 28.-31.5.

Príspevok od užívateľa MilanNR »

DušanK napísal:Milanove odtlačené štarty väčšina pozná. :lol: :lol: :lol: , možno dám
štart nebol odtlačený .....štart bol v porádku len potom som tahal vranu ako moiho MILANA a to evidentne nestačilo 8) a už to šlo tam kde šlo :lol:

Moja vina moja vina moja prevelká vina..... dal som si try krat zdravás.
Wills Wing T2C 144

Napísať odpoveď