10.5. Čihoc

Letové dni 2016
netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

10.5. Čihoc

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Predpoveď:8m/s juhovýchod,základne 1500m,na severe Slovenska veľa oblačnosti,juh dobrý..
Skutočnosť:juh a východ zatiahnutý,na severe na WEB kamere na Straníku od 8 hodiny lietajú padáčkari,a co teď! Družica ukazuje,že by to mohlo prísť okolo obeda,a aj prišlo.Po príprave na štart mi ženský hlas oznamuje,že priestor LZR40 nie je dnes aktivovaný-konečne dobrá správa.Využívam posledný interval pred zatiahnutím,3 krát sa škriabem nad kopec,až potom mám vyhrané.Dotiahnem to k letisku,poškuľujem po Kľaku,ozýva sa zvozár Jozef,že je na letisku.Lietam po okolí,aby som mal na doklz lesálo.Taká malá náplasť za sobotno-nedelné super počasie.
http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2016/11:20" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
pohorie Magura.JPG
Bojnice z juhu.JPG
Lesálo.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Maroš
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Št Apr 24, 2014 5:34 pm
Bydlisko: Šamorín

Re: 10.5. Čihoc

Príspevok od užívateľa Maroš »

Marian, pozeral som ze si poctivo bojoval skoro hodku kym si sa dostal hore. Pekny let aj fotka Bojnickeho zamku. Snad sa zadri nieco podobne casom aj nam zacinajucim sarkanom. :wink:

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Re: 10.5. Čihoc

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Samozrejme,treba sledovať počasie,letieť,zhodnotiť,a analyzovať nedostatky,poučiť sa-viď Gončarenko..

Napísať odpoveď