Straník 5.8.16

Letové dni 2016
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Straník 5.8.16

Príspevok od užívateľa MilanNR »

V utorok ma netopier3 nalamuje na kralovku a ja sa úspešne vyhováram na bolavú ruku a aj tak sa mi to na jeden den zdalo dosť na rychlo no ked to skusil vo štvrtok a na straník neodolal som. Tak zase len dvaja ako to tu na zapade už je vyrážame na pristávačku. Ostatný mali len milion rodinných a pracovných antiletových výhovoriek. Na štarte pofukovalo 5 metríkov široko daleko žiaden padák ba ani rogalo. Marian ide zalietavať další prírastok do svojej stajne a ja sa teším do luftu. Štartovali sme kolo 12 . Najprv svahovacka lebo to este riadne nezapli ale potom sa to konecne rozbehlo a islo to krásne. Stúpania síce nie výrazné ale zato tak kludne že takutu termiku som už dlho neletel. Jednou rukou na hrazde a niekedy som aj hlavu opieral :-)
Dnes fungovalo všetko ako malo aj predpoved aj baterky ba aj auto. Zdravím Košický team a dúfam že ten zlý deň techniky ste si včera vycerpali ako posledný.

P.s z tepličky do zástrania fungel nová asfaltka
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Straník 5.8.16

Príspevok od užívateľa Rebro »

Krasne Milanko. Sledoval som online. Uz sa neviem dockat ked sa k vam budem moct pridat.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Straník 5.8.16

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Paráda... Taky jsem ten den nevyužil pro létání. Tak snad se příště polepším a budu tam.... :)
Karel

Napísať odpoveď