23.10.2016 - Stranik

Letové dni 2016
Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

23.10.2016 - Stranik

Príspevok od užívateľa Rebro »

Predpoved na Stranik bola taka nemasna-neslana. A vela pilotov nechcelo ist na zletak, takze z BA som vyrazal sam a siel som po Dusana. Mino bral MartinaNR a BranaTO. Cesta cez Fackov je celkom vyzivna :)
Kopec nas privital krasnym slnecnym pocasim a ked sme skladali kridla tam bolo v zavetri i celkom horuco. Postupne sa pridali Ruzombercania i skupina Cechov.
MartinNR si spravil dva celkom vydarene zletaky. Hadam semnapise i svoje pocity a capne videjka :)
Dusan si tam mentoroval dorast a kedze uz vsetko lietalo tak som nechcel dlhsie cakat a siel do toho. Premavka trosku husta ale konecne sa mi na Straniku lietalo prijemne, a ked sa padaky vytratili a nemusel davat pozor, kde co lieta, bolo to o to krajsie.
Fungovala i termika, ale pre mna bola nejak tazsie citatelna. Ked som ju zacal tocit tak som sa ocitol v klesaku... Musim viac cvicit.
Kedze ani po hodine Dusan nestartoval, zacinal som mat pocit, ze si nieco zabudol u mna v aute a kluciky som mal pri sebe. Tak som siel na pristatie aby som mu zavolal. Mal totiz moju vysielacku aby navigoval novacikov.
Tak krasny rozpocet na pristatie som uz davno nemal :) Jediny problemik bol, ze sa mi zas zasekol zips a tak som musel pristat na kolecka. Ale i tak to bolo ako pan :) Takze idem hladat iny postroj. Ked som lietal rozopnuty, tak som cely let musel tlacit nohami do dosky a velmi prijemne to nie je.
Jo a let som uz prihlasil na ten SK Contest
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/11:49
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: 23.10.2016 - Stranik

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Paráda. Nějak jsem to časově nezvládal, tak snad to příště napravím...
Karel

Užívateľov profilový obrázok
Maroš
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Št Apr 24, 2014 5:34 pm
Bydlisko: Šamorín

Re: 23.10.2016 - Stranik

Príspevok od užívateľa Maroš »

Aj som sa cudoval preco si tak rychlo sadol ked bolo take super pocko a ono za to moze Dusan. ;) Podla meteo stanice na kopci malo byt okolo 8-9 °C, ale na slnku to bolo asi lepsie. Inac na xconteste sme predbehli cez vikend japoncov! :)

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: 23.10.2016 - Stranik

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 23.10.2016 - Stranik

Príspevok od užívateľa Rebro »

Pacik hore
Monotrike

Napísať odpoveď