26.3.2017 - Hradisko

Letové dni 2017
Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

26.3.2017 - Hradisko

Príspevok od užívateľa Rebro »

Dnes to nebolo uplne ako som si predstavoval. Ked sme prichadzali k Hradisku, boli nad kopcami naskakane krasne kumulky. Ked sme vsak dorazili na miesto, tak padaky sedeli na starte a lamentovali ako to nenosi. Vietro vykapaty, i ked profil vetra na shmu ukazoval celkom slusne fucaky.
ja i napriek tomu som bol optimista, kedze som mal v umysle odtial zhodit Stana i Ondra. Ich prvy start tu.
neskor poobede sa to rozfukalo ale namiesto SV sa to otocilo na S-SZStano uspesne zvladol svoju premieru a ostaval Ondro. Vietor este zosilne ale boli tam i dost velke okna, v ktorych sa dalo startnut. Po hodine a pol uistovania, ze to zvladne, to dal :)
Potom do toho skocil netrpezlivy Pluco a chvilku sa vozil pred kratou hranou severneho startu. Kym som prisiel k startu ja, uz i zosadol. Trosku rozpacity start a brusim svah teraz ja. Po 9minutach sadam. Pred pristatim schytam fajny kopanec, ktory dal zabrat kym som ho vybral a stastne pristavam.
Balime veselo kridla a ideme na zasluzenu veceru. :)

https://www.xcontest.org/world/en/fligh ... 2017/14:39
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 26.3.2017 - Hradisko

Príspevok od užívateľa jaro »

Upresni, "šťastne"

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 26.3.2017 - Hradisko

Príspevok od užívateľa Rebro »

Stastne - v lavej zakrute som schytal silny klesak, ktory sa mi podarilo vybrat par metrov nad zemou. A pritom som kridlo narychloval celu cestu na pristatie, bo to bolo hodne turbulentne. Ukazem potom na videju.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 26.3.2017 - Hradisko

Príspevok od užívateľa Rebro »

Prinasam videjko z nedele. tam ku koncu je vidiet ako ma to splachlo.
https://www.youtube.com/watch?v=UZ1m4bqDrF4&t
Monotrike

Napísať odpoveď