1. maj 2017 Oresany

Letové dni 2017
Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

1. maj 2017 Oresany

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »


juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 1. maj 2017 Oresany

Príspevok od užívateľa juraj »

A com še teľo kruciš ? :D

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1. maj 2017 Oresany

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

...letim rovno, kamera se kruci :)

Užívateľov profilový obrázok
Maroš
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Št Apr 24, 2014 5:34 pm
Bydlisko: Šamorín

Re: 1. maj 2017 Oresany

Príspevok od užívateľa Maroš »

Pre mna to bola asi najkrajsia oslava prveho maja. Prepoved na pondelok bola celkom slubna uz od piatku a nakoniec aj vysla podla ocakavania. Predlzeny vikend si vsetci zariadili po svojom a na lietanie sme ostali iba my dvaja s Ivanom + nas sofer Palo. Vietor fukal paradne na kopec 4 - 6 m/s, v narazoch tak do 10 m/s. Striedavo to slablo a silnelo, dal sa lietat svah aj termika s obmedzenim TMA Bratislava a Malaciek. Ivan skusal svoj novy drziak na kameru a ja svojho Sporta. Bolo to moje druhe dlhsie polietanie na nom. Nieje to bezstoziar, ale oproti Polarisu uplna stihacka. :D Najkrajsie bolo ze pocasie fungovalo a siroko daleko ziadny padackar. Kopec sme mali iba sami pre seba, mohli sme sa tam nahanat do zblbnutia. Zhruba po hodke a pol to Ivan zo solidarity k nasmu zvozarovi otocil na pristavacku a ja som ho kratko nato nasledoval. Mal som 1200 m a krasne to drzalo, ked som vyklesal cca polku vysky vletel som do 2-3 metroveho stupaku chvilu som vahal ci to este otocit ale pocit spolupatricnosti prevladol a tak som sa pomalicky hrnul k zemi. Po pristati som zistil ze nas prisiel pozriet Mirko Lojka a za chvilu sa tam objavil aj Rebro s Henom. Pekny den sme zakocili v nedalekej motorkarskej restyke v Dolanoch. Dobra jedlo, atmoska a kopec zazitkov umocnovali pocit z dobre vykonanej prace. Mysli ze sviatok prace sme oslavili ako sa patri. :wink:

https://www.xcontest.org/world/en/fligh ... 2017/11:51

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1. maj 2017 Oresany

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »


Napísať odpoveď