Sľubica 14.4.2018

Letové dni 2018
Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Komu by sa chcelo písať o pokrivených speedbaroch, ubolených demotivovaných jedincoch, nefunkčných napínakoch a pod. keď to bol taký príjemný slnečný deň. Ako prvú tohoročnú rundu na Sľubicu hneď 5 rogalistov hore niesol prekvapený AndyL, ešte sme cestou rúbali strom.
Zúčastnení: LacoG, JaroS, MariánD, EdmondD, RoboM

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa raf3 »

Aspoň pár viet Robo ... "motivačných" ...

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa jaro »

Myslel som že moju nedoliečenú chrípku motivujem. Nestalo sa, zdochýňam naďalej. Napínak bez fixovania napínania bol môj. Potom odtrhnutý držiak kamery, asi metrový orol nad Smerkovicou a všade PG. Pekne ale bolo. V takom slabom vetre si to často neužívame. Len prečo bol ten Spiš taký plonkový?

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

"Vďaka" mojej zaneprázdnenosti a naozaj vďaka Lacovi som mal v piatok v rukách nový pilotný preukaz (po už mesiac prepadnutom starom). TK mojich, od polovice augusta garážovaných krídiel som musel pre nedostatok času s Jarom riešiť operatívne a postupne, takže na Sľubicu na prevetranie a zároveň na TK som vzal včera Thalhofera.
Po vyše polročnej pauze v lietaní som vďačný aj za cca 10-15 min let a pohodové pristátie na pristávačke v Slatvine.
Raz darmo - 7 mesiacov pauzy urobí svoje aj napriek tomu, že som v niekoľkých celkom živých bublinách čo-to potočil. Ale trajektóriu letu po štarte som nezvolil správnu, takže po vyklesaní a nie veľmi efektívnom motaní sa v južnom kotli som už nedokázal nabrať výšku a musel som ísť na pristátie.
Po mne sadal Marián, tak som si zo zeme vychutnal jeho bezchybné pristátie s U2. Po pár minútach neskôr pristál vedľa nás aj JaroS a aj bývalý rogalista, teraz PG Jaro M. Robo pekne zabojoval - všetká česť!
Naposledy upravil/-a Edmond PP v Po Apr 16, 2018 4:30 am, upravené celkom 1 krát.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Asi stastie v nestasti pre nas, pg chodia prevazne peso z Dubravy takze Andy mal volne. Zase vyvozar z dubravy mrtvy chrobak.. tak nezarobia ani na vodu do ostrekovacov :mrgreen: . Na staste klaciska slubicova atmosfera.. Uplne vklude sme si rozkladali uzivali slnko..postupne prichadzali same zname tvare z okolia.. Parada.
chlapci basnili o Svidniku. Neviem ci som az taky pesimista alebo ostatni snilkovia. Rovno som si povedal "zabudnite" v tomto pocasi. Pripravil som si kridlo. startovat som chcel niekde medzi pol druhou a neskor.. nebolo sa kam ponahlat. Ja som si pekne nalistoval svoj tajny zositok "Ako sa stanem majstrom" a pozrel ktora dalsia kapitola je na rade.. Nastudoval a podme nato. xi xi xi. Na starte jaro, robo. potom laco za nim ja a edmond. Chvilu ma aj trhalo, ze laca predbehnem. Stal na starte na moj vkus velmi dlho, a padak pred nim stupal. Nakoniec som sa udrzal (tiez sucast vycviku) A supol sa za nim. Rovno do juzneho kotla a rovno hore.. Bolo to trochu zive, ale v pohode..niekde nad 1600 to koncilo tak idem skusit priestor.. vsade mimo stupaku -3 az -5.. tak som sa vratil do juzneho kotla a znova sa vyskrabal. Pristatie nad Slatvinou ako z velkej knizky vedla edmonda.

PS: Robo - nejaky skrecok ti vymazal tracklog :roll: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Padačkári na štarte: "Dnes to bude slabé, rogalisti prišli"

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: Sľubica 14.4.2018

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

a tracklog starší 14 dní sa už nedá aktivovať aj keď bol stiahnutý skôr.

Napísať odpoveď