31.5.18 Zobor

Letové dni 2018
MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

31.5.18 Zobor

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Z Miroslavom. P a Jarom S dohadujeme cez tyzdeň nejaké lietanie. Na začiatku boli ako favorit Martinské. H ale počasie rozhodlo nakoniec Nitru. Jaro ostal ešte v práci a ja s Mirom ideme. O jedenástej stretko a taháme hore. Cestou ftipkujeme že dnes letíme konečne preč ved nemáme šoféra :). Hore klasika JV no na rampe chodili krásne intervali na štart. Skladáme. Dnes som sa obliekol uplne na lahko len tričko a kratasi ani kameru som nevzal lebo som bol presvedčeny ze zletim :) prvý padačkár nám hned ukázal ako sa to má! Aj druhý! Zleteli :shock: ale ked treti prelietaval stupak rovnim letom bez točenia tak to už bola ina pesnička. Stojim na štarte a stersujem a po chvilke to odpalim rovno do stupaku ze mi islo hrazdu urvať. Hned dolava a raz dva uz som nad stoziarom. Čakám mirka. Točíme. Kopirujem. Radio nefunguje tak len kopirujem jeho špirali. Vidim ze sa pustil na žibricu a hned mi bolo jasne ze dnes letime :D a tak sme leteli preč... Mne sa podarilo konečne využiť Zobor aj keď len do Topolčian ale predsa. Vdaka Martinovy za zvoz a extra výšlp po Toyotu na Zobor

https://www.xcontest.org/world/en/fligh ... 2018/11:40
Naposledy upravil/-a MilanNR v Pi Jún 01, 2018 12:16 pm, upravené celkom 1 krát.
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 1.6.18 Zobor

Príspevok od užívateľa Rebro »

Fantasticke, takze predsa sa da odtial letiet... Treba len chodit castejsie. Kua tie dovolenky...
Monotrike

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: 1.6.18 Zobor

Príspevok od užívateľa MilanNR »

No tie dovolenky.... Ja mám už len 30 dňí :lol:
Wills Wing T2C 144

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Re: 31.5.18 Zobor

Príspevok od užívateľa miro »

Prílohy
IMG_ZOBOR.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Stano77
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne Jún 18, 2017 10:49 am
Bydlisko: Horný Vadičov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 31.5.18 Zobor

Príspevok od užívateľa Stano77 »

Super stránka ,len by to ešte chcelo online kamera prenos,aby sme vedeli či je Mirko,Jarko a Milanko práve na štarte.Ale zas na druhej strane aspoň vieme kto má práve meniny. :D
Aeros Discus BC 14

Napísať odpoveď