1.6.2018 Kamenický hrad

Letové dni 2018
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

1.6.2018 Kamenický hrad

Príspevok od užívateľa jaro »

Cez týždeň som doladil polohu laminátov na S5. Piatok idem na výlet akurát do roboty ale ba obed už doma nakladám vtáka S5 a frčím za MišomS na hrad. V-JV do 5 m. PG dvaja el ani nejak neleitajú. Rozkladáme a kontrolujeme, Debata o pristávačkách. Na štarte vietor krásny z J do 7 m. Potom zase V. Akési naniči.
Vitor sa zase otáča a Mišo krásne vzlieta a užíva si priestor pred kopcom. Dobre si to nalietava a dole pekne prístáva.
Ja sa obliekam, začína J do 8 m. Mam problem dostať sa na prvú šikmú plošinu. PG ti nepomôžu.
Štartujem s bočným náklonom, dosť nanič ale vydalo to a pred hranou stúpam. Keby nie tých PG z PL aj by som dačo pokrútil ale ... Pišta viem že všetkých nestíhaš naučiť móresov, ale prečo práve ja trafím vždy na tých najväčších blbov? Tak ich oblietavam v úctyhodnej vzdialenosti 1,5 m :shock:
Poskúšam zákruty, krídlo krásne letí ale je tvrdé. Pristávam hore v úplave hrebeňa, dosť sa rýchlo prepadám, tak ako minule a predminule. Škoda že si na to spomínam až po pristáti na 3.
Teplo jak v kotli, 30 st., ale zálet mám za sebou.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.6.2018 Kamenický hrad

Príspevok od užívateľa jaro »


Napísať odpoveď