13.8.2018 - Podkonicke Plese

Letové dni 2018
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

13.8.2018 - Podkonicke Plese

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Marian:
Druhy den - Podkonicke plese. Stale sa debatilo o tom, ze je to kopec, kde sa tazko startuje a plytky.. Mne to prislo normalne. Ako sa zacali zbiera a obliekat pretekari znova som sa pridal a startoval v prvej desiatke.. Zaradil som sa za Jara a este sa predomna vopchal Edo :mrgreen: .
Odpalili sme , jeden druhy treti.. Chvilku som sa s nimi povrtel v pravej zakrute na pravo od startu v nulkach, ale jeden startujuci mi to zalomil rovno do stopy tak som odletel.. uz som bol nizko takze smer somarska luka. Tam to celkom bublalo ale bol som nizko. Kvalita mojich skusenosti nestacila na zvladnutie tych bubliniek tak som sadol. Klasika tradicne - majko prvy na somarskej luke. Aspon som chlapcom porobil videa. Jedina utecha, ze nas tam sedelo 10 ks.

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 13.8.2018 - Podkonicke Plese

Príspevok od užívateľa Rebro »

Ked som mal info ze ideme na Plese, tak mi nebolo vsetko jedno. Naposledy som tam startoval s Conchittou a pristavacka uz vtedy sa mi zdala mala. Nehovoriac o tom, ze kridlo este nemam dost osahane na pristatie na takej kopcovej lucke.Obavy sa trosku rozplynuli, ked sme tam pichli rukav a videl som, ze je dost dlha pri rozumnom rozpocte.
Druzstevnici rychlo pratali seno zo startovacky a robili to s takym zanietenim, ze sa im baliky gulali dolu svahom. :lol:
Sutazne kadre startuju, desia okolostojacich a mne uberaju na nalade startovat. Par pilotov to vzdalo, ani neposkladali. ked odleteli posledni tak zistujem, ze napodiv pekne fuka. Kricim na Milanka ze ideme do toho, toto ubehneme. Nezdiela vsak moje nadsenie. Start nakoniec uplne bez problemov a uz si to valim k Vysokej. Startujem ako posledne a hodne neskoro takz ena nejake termicke rodeo uz to nebude. Svah vsak pekne drzi a tak sa vozim a obzeram okolie. Robim rozpocet a ten mi naburavaju male kopceky. Nakoniec pristavam v nejakom zaveternom bazmeku, kridlo sa staca, prifukuje dosadam na nohy. Som so sebou spokojny ze sa mi podarilo prekonat obavy a dokazal som pekne naviest kridlo na pristavacku.
Monotrike

Napísať odpoveď