Haj (piatok) 13.9.2019

Letové dni 2019
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Haj (piatok) 13.9.2019

Príspevok od užívateľa Laco »

Predpoved na dnesny den nebola uplne nejlepsia, trosku viac zapadnej zlozky, ... ale otrlych pilotov nemoze odradit.
Nakoniec sme sa nazbierali traja, s pochopenim hesla, radsej na kopci s neistym vetrom, ako v robote...
Prvy startoval Brano, a aj nas prekvapil, ked po starte asi 5 metrov za rampou poskocil vyskovo tak cca 10-15 metrov... Potom Robo (bez spojenia), nakoniec ja po drobnych tech. problemoch...
Brano to po tristvrte hodinke vzdal, a zahlasil do vysielacky, ze uz toho ma plny chrup. Robo dotaca stupak nad rampou, ja ho dobrovolne opustam... Robo mieri na preskok, je mam dilemu, ci ist k Branovi na zem, alebo za Robom... Nepaci sa mi to, ale preskakujem na zadiel, hladam Roba nad soroskou, Za zadielom uz zacinam vazne uvazovat, co tam pri tom (uz cistom zapade aj podla pristroja) vlastne robím. Ved sa mam rad, tak preco tam v tych rotoroch trpim? A Robo sa este stale nevracia zo sorosky... Brano mi hlasi do radia, ze Robo mu telefonoval po pristati... S malou dusickou doberam vysku, aby som aspon akotak bezpecne dal naspat (do zavetria hradneho kopca) a sadol ku Branovi. Kedze Brano nechal vsetko na pristavacke a zacal turu (pre auto). Najkrajsi zazitok som mal asi z pristatia, sam som so sebou spokojny.
Bol to taky den, tak na sutaz...
A o (tor)ture pre auto nech porozprava Brano...
:wink:

eatngo
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Pi Júl 17, 2015 11:06 am
Bydlisko: Košice Barca

Re: Haj (piatok) 13.9.20199

Príspevok od užívateľa eatngo »

No, ako by som to... krasny letovy den to bol. Stretavame sa u Laca, Robo sa rozhodol ze vezme svoje auto. Pod kopcom vystupujeme s Lacom a ideme peso. Po starte som na chvilku nevedel co sa deje, ci som neurobil nejaku zasadnu chybu 😀 jednoducho som odstartoval do poriadneho stupaku. V takomto duchu sa nieslo cele lietanie, len stupaky striedali klesania a stale hore dole. Laco sa ma pyta ako sa mi to paci a ja odpovedam ze vobec a po 42 minutach fitness pristavam. Skladam kridlo a idem na prechadzku na start pre auto. Vsetko ide hladko, az po usek kde je vzdy voda. Tentoraz ma vsak zaskocil, vchadzam na redukcii pri kraji a auto na slickoch prebera riadenie a parkuje vo vyjazdenych kolajach na brucho. Ani do predu, ani do zadu. Aj Vlado V. by mi zavidel moj slovnik. Signal nemam. Po nejakom case vyhrabavania z blata a podkladania kamenov som sa vyhrabal, doslova zablateny az za usami. Tak som sa rozhodol, ze sa do buducna na Haji uskromnim so svojim SUV. A este sa Robovi ospravedlnujem za neplanovane "odlahcenie" auta. :( Potom uz bolo vsetko OK, nakladam Laca na pristavacke a Roba pri Zadieli. Proste krasny letovy den.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Haj (piatok) 13.9.20199

Príspevok od užívateľa eduardo »

Prečo za odľahčenie? Skôr si mu ho zaťažil novým blatom do všetkých možných aj nemožných dutín automobilu. Aj ukrajinský pašeráci cigariet by Ti ticho závideli. Ale keď vyschne, bude na tom váhovo rovnako. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Haj (piatok) 13.9.20199

Príspevok od užívateľa jaro »

juuuj ako sa toto dobre čita :-)

toto je lietania jak vyšššiteeee

Napísať odpoveď