Baldovce 14.09.2019

Letové dni 2019
Stanik
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Ut Jún 10, 2014 10:21 pm

Baldovce 14.09.2019

Príspevok od užívateľa Stanik »

Report zo soboty z Baldoviec.

Poobede pofukovalo 3-5m zo SV. Pockal som si na zavan zo S.
Prvy pokus nastupat po starte nevysiel, pretoze vietor na chvilku zvadol a stocil sa na SV. Tak pristatie po zatacke do priestoru dolu pred seba hovoriac si, ze toto je predsa sport.
Skladam a za pomoci kamosa idemo znovu na start. Stretavame dalsich znamych, co ma prisli podporit a chalanov od PG.
Chlapci roztiahli kridla a odstartovali. Pekne ich to nosi.
Ja som kratko po nich tiez hotovy. Vietor sa ustaluje a fuka uz trosku menej a zo Severu. Cakat nema vyznam.

Startujem, nastupam a drzim sa nad stromami a po-ma-lic-ky sa dotahujem az k padakom. Potom sa pekne miname podla pravidiel svahovania a kyveme si.
Zda sa mi ze na zapad to moze lepsie nosit. Idem tam a po chvili osmickovania zistujem ze som nad PG.

Potom uz pohodove vozenie po celej dlzke svahu.

Po hodke PG chlapci pristavaju, ja par minut po nich odlietam od svahu, rozpocet a pristavam hned pri nich.

Po pristati sa ma pytaju, ako dlho sa venujem lietaniu na rogale. Ja ze kratko. Vraj som ich prekvapil ked som sa "vyskrabal hore". Hmm, podarilo sa. :)

Skladame, ja rogalo oni padaky a odchadzame spolu do dediny.

Pekne letove poobedie.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa jaro »

Júúúj Stano, ani nevieš ako nám hladkáš dušičky. Krásne sa to číta a aj ti je čo závidieť. Dúfam že sa čoskoro pridám k tebe. Treba mi odskúšať Tenax postroj a na Kapušanoch som už nebol ... ajajáj. Ale som optimista lebo tam som lietal aj 12.12. a hore už bol sneh.
Keby sa dalo na budúci týždeň by sme mali skúsiť Dubinu. Niektoré popoludnie. Napíš kedy môžeš.
Držím ti paľce.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Baldovce 14.09.2019

Príspevok od užívateľa sidewinder »

letove dni patri do letovych dni chlapci. Nie do knihy navstev !

Stanik
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Ut Jún 10, 2014 10:21 pm

Re: Baldovce 14.09.2019

Príspevok od užívateľa Stanik »

ok

Napísať odpoveď