Bábie 19.04.2020

Letové dni 2020
peterpavlik
Príspevky: 222
Dátum registrácie: So Okt 15, 2016 7:39 am

Bábie 19.04.2020

Príspevok od užívateľa peterpavlik »

Neviem ako budem v týždni a cez víkend stíhať, tak som dnes na poslednú chvíľu kopol do vrtule a šiel na Veľkú horu. Aladin bol dnes taký všelijaký. Jaro ani Stano nemoholi a mne sa veľmi, samému nechcelo, ale nakoniec rozhodla návšteva. Prišla dnes k nám sestra s rodinou. Tak som vzal synovca aby mi urobil šoféra a hajde na Veľkú horu. Bral som to tak, že potrebujem viacej kontaktu s tým terénom.....Kto ste tam už boli, tak dnes to dosť zhadzovalo nad lesom v oblasti prístupovej cesty. Dvakrát som to preletel, ale tretíkrát som stratil toľko výšky, že sa už nedalo udržať. Odlietaval som na pristávacku rekordne nízko, napriek tomu to delta dala. Pekne až na pristávačku. Ale úplne presne! Prílet, otočka do ľava, vysunutie podvozku a rovno pristávaci manéver. Neskôr to začalo fúkať lepšie, ale to už som bol dole. Synovec potreboval späť do KE, tak už som to neskúšal znova. Ale suma-sumárum dnes to boli pekné svahovacie podmienky bez termiky. No pre mňa len 10minút. Bolo by lepšie štartovať neskôr. Ale pozitívum, konečne som na tom kopci odštartoval k mojej spokojnosti....

https://drive.google.com/folderview?id= ... 0ulDTlX0TB

Napísať odpoveď