Kraľovka 2.8.

Letové dni 2020
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Kraľovka 2.8.

Príspevok od užívateľa jaro »

KOnečne sa dostávame na Kraľovku. S Robom a šoferkami sme na štarte o 11.30. Po ceste nas stopli stražcovia, zamavali sme si papierom, OK, hore zase druhý mladí a slušní chlapci. Vyvsetlili sme si, pospomínali Majstrovstvá Europy. Oni mysleli že to bude teraz :shock:
Evidentne sa vymenila garnitúra ľudí robiacich túto prácu. Hádam to bude pohoda. Preto kto tam pôjde zachovajte morál a úroveň rogalistov.
Po ceste sme stretli 100 bicyklistov, ženy to počítali a na kopci ich bolo ďalších ... nad 30. A turistov ... a žiadne wecko.
Na kopci tieľ a okolo slniečko, relativne teplo. Štartovali sme na JZ, vietor do nosa do 2 m.
Po štarte som zatočil do 2 m stúpania a po troch zátačkach som bol pri vrchole stožiara. Hore bol ZJZ vietor do 15 km. Mraky dosť zradné, niektore tam kde som naletel nedávali. Na Beňuške som sa vo veľkom tieni nezodvohol, a asi som aj mohol a potom to už nevydalo. Dlhým doklzom ponad nasvietené pastvy dolietam ku Robovi pri Rybke.
Naposledy upravil/-a jaro v Po Aug 03, 2020 1:57 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kraľovka 2.8.

Príspevok od užívateľa eduardo »

Jaro paráda, paľec hore.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kraľovka 2.8.

Príspevok od užívateľa jaro »

Edo, ved to poznáš, to je len štandart pre rogalistu. Bolo treba sa vrátiť na KH a pristáť v Moldave. :D

Napísať odpoveď