14.5.2022 Sľubica

Letové dni 2022
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

14.5.2022 Sľubica

Príspevok od užívateľa jaro »

Nevídané na štarte Sľubice 6 rogál. Krásnu súťaž sme si urobili. Vo výdrži a v dôvere voči technike.
Ja som sa kus preletel, aj keď som chcel severnejšie aj východnejšie. Ale úžasné je že som sa vrátil. Aj letisko komunikovalo, aj Braňa som počul.
Inak jediná poznámka ku dňu.
PO štarte som cítil že mi nejde preklápanie tak ako by som chcel. Pred pristátím som čakal pohromu lebo som sa nevedel úplne normálne zodvihnúť v hrazde. Ale nakoniec po podrovnaní som nechal krídlo nech si robí čo chce a ono so mnou fantasticky, na dobech dvoch krokov, pristálo.
Potom som zistil že som mal karabínu otočenú predo zadne a ešte aj prehodenú popod šnúru preklapania. Áno je to moja, pilotova chyba ale mali by sme si na seba dať väčší pozor na štarte.
Nedeľa mohla byť ešte lepšia. Ale ja som aj chcel aj som musel riešiť záhradu.
Začínam pozerať dvojtýždňovú predpoveď na Rakúsko.

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Re: 14.5.2022 Sľubica

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Myslíš na súťaž Ludesch Open?

peterpavlik
Príspevky: 222
Dátum registrácie: So Okt 15, 2016 7:39 am

Re: 14.5.2022 Sľubica

Príspevok od užívateľa peterpavlik »

Ja som s Vami v sobotu nebol, kvôli mojej nedôslednosti sledovania fóra. "Ale kto na fórum neskoro chodí, sám sebe......nezaliéta si. Nakoniec som bol v nedeľu, ale to už som hájil rogalistické farby sám. Bolo krásne. Na to, že som strašne dlho neletel z veľkého kopca, som bol veľmi spokojný..... Už som to naozaj potreboval.......vystúpať vysoko hore a chvíľu tam zostať, len tak sám.........

Napísať odpoveď