Inzercia - Zásady a pravidlá

predaj a kúpa, krí­del, leteckej techniky, komunikačnej techniky, a materiálu
Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Inzercia - Zásady a pravidlá

Príspevok od užívateľa dragosek »

- Inzeráty v sekciách Predám a Kúpim budú automaticky systémom fóra premazávané po desiatich dňoch od posledného prečítania alebo posledného príspevku.

- V sekciách Predám a Kúpim použivať označenie [predam], [kupim] , príklad [predam] Rogalo xy, plcha xy ....

- Autor inzerátu si ho musí vo vlastnom záujme sledovať počas doby platnosti a oživať ho napríklad príspevkom UP!

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Inzercia - Zásady a pravidlá

Príspevok od užívateľa jaro »

Majo, 10 dni je málo. Som za 30. Ak by bola možnosť tak nech si to autor aj sam odmaže v pripade už predneho.
Respektive ked tu mam natahane obrazky musim to všetko pracne znova natahovat. Text viem skopirovat ale ako na obrázky?
Vieš mi poskytnuť zdrojovy text aby som to mohol rýchlo zopakovať?

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Re: Inzercia - Zásady a pravidlá

Príspevok od užívateľa dragosek »

Ahoj Jaro
Dal som to na 30 dni. Tam sa da este nastavit ako casto to ma kontrolovat, tam som nastavil 10 dni, aby mali ludia cas si tuto novinku precitat a ist podla toho..
Ale system osignoroval 10dni a premazal to do rana :(, to som kus dobabral to priznavam.
Takze je nastavenych 30dni.
Tych 30 dni sa rata od posledneho prispevku do temy.. alebo od posledneho precitania. A casto sa to robi tak, ze autor alebo hocikto kto to prechadza tam len da reakciu , hocico .. casto sa pouziva spojenie UP

Zrusit to neplanujem lebo tie inzeraty si precita do toho tyzdna (teraz mesiaca) kazdy a vie o nom. A ak sa do mesiaca dany potencionalny zaujemca neozve, tak myslim ze zaujem nema. Ak by som chcel nastavit aby si to kazdy premazaval sam (naco by ludia kaslali) tak je s tym fura roboty, lebo by som musel stale sledovat kto je novy pridavat ho do vytvorenej skupiny s tymito pravami a podobne. A toho som sa chcel zbavit, ked to moze fungovat samo pobezi to samo. A v podstate na uzivatela som to uz hodil, kedze si to musi sledovat sam.

Jaro tvoj prispevok som obnovil, ale kam sa podeli obrazky to nefiem :( to musim este zistit.

majo

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Inzercia - Zásady a pravidlá

Príspevok od užívateľa Laco »

Chcem sa len opýtať, či nestačí napríklad dať upraviť príspevok, dopísať na koniec inzerátu bodku, po 30 dňoch znovu dať upraviť, vymazať tú bodku ...
A či je veľa práce urobiť v tomto subfóre niekde nejaký dynamický text, niečo v zmysle : "Tento príspevok bude automatický vymazaný za xx dní."

Ešte taká úvaha, či by nebolo dobré, aby si inzerujúci nemohol zamknúť svoju tému. Lebo občasné "vtipné poznámky" dokážu rozvinúť inzerát do rozmerov, že už takmer nikto nevie, čo bolo na začiatku.
Na druhej strane sa môže stať, že predávajúci predáva Combat GT a z Aerosu niekto podľa fotografie postrehne, že ide o Combat L. A bolo by zlé, keby to nenapísal v reakcii. Potncionálny kupec by mal aspoň istotu, že má dostatok informácii o predmete záujmu...

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Inzercia - Zásady a pravidlá

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Laco tam uplne staci, ze si tu temu niekto rozklikne a prezrie.. a zase od toho okamihu rata ten mesiac.
Co sa tyka zamykania.. alebo nie. Je na ludoch ci sa "samovychovaju" a budu reagovat len kde treba.

Napísať odpoveď