Bautek Kite, IQ Compeo a postroje

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm

Bautek Kite, IQ Compeo a postroje

Príspevok od užívateľa eduardo »

Bautek Kite (2007) idén cserélt alsó oldalkörökkel, kerekekkel, esőtokkal (!), 1 db gyári új tartalék trapézzal, 2 db kicsit hajlott, vele kapott trapézzal, egyéb apróságokkal (jobbos és balos műanyag latnivégek, különböző hosszúságú felfüggesztések, latnirajz, manuál): 1300 €.
Remek jó, alig használt Pepi-féle XR-5 modern pondró, repülés közben dönthető, pozícióját rögzíti, alkalmas mindennemű repülésre, rengeteg pakolóhely van benne, a hossza 180 cm-től jó, 190-ig szerintem simán: 300€.
Mentőernyő kipörgetővel (wirbel), a pondróba rakva: +100€.
Ezen kívül IQ 5030 Compeo GPS-es, sebességmérős, 300 légteret tárol +a repüléseidet, töltővel, adatkábellel + hozzá gyártott tartóval (pod), amibe a telefonodat is bele tudod rakni mágneses rögzítéssel (nagyon erős!), van benne egy powerbank is a telefon töltésére: 250€
Ha valami érdekel, szólj!
Van még egy Fillo Sport pondróm is, kb 165-178 cm-es pilótának 250€, meg egy Woody Walley Smoking Race 2 185 cm-től, 100€.
Üdv
Jóska
Az XR-5 pondrót és a műszert csak akkor adom el, ha elment a gép is.

Laco
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm

Re: Bautek Kite, IQ Compeo a postroje

Príspevok od užívateľa Laco »

eduardo napísal:
So Sep 26, 2020 9:36 pm
... manuál): 1300 €.
Remek jó,...
To chce povedať, že s tým rogalom lietal Remek? (do vesmíru?)

eduardo

No to nie, ale doktor Gugel Ti to preloží. Mne sa do toho bars nechce, len vof pripadze važnoho za ujmu zos vašej strany ...nie Smer alebo pod.

eduardo

Lefényképeztem a pondrókat, feltettem ide:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
A Fillo pondró elvileg 182/L méretű. Én 180 cm magas vagyok, a vállmagasságom kb. 151-152 cm cipőben, Nekem éppen kicsit rövid, szerintem 149-150 cm vállmagasságig jó. Ha nem raktok bele lábhoz szivacsot, akkor kb 145 cm-es vállmagasságtól jó, szivaccsal nyilván alacsonyabb pilótának is. A hasam kerülete most 100 cm, így felöltözve beleférek úgy, hogy még a tokot is elrakom bele, meg camel bag-et vízzel. Voltam ennél kövérebb is pár centivel, még úgy is épp belefértem. Most 180 cm / 85 kg vagyok, mondhatni "normál" testalkatú, kis pocakkal, és mint mondtam, csak a hosszával van gondom, éppen kényelmetlen már, ha kinyújtom a térdem. Úgyhogy ez a 182-es méret szerintem nem igazán stimmel.
A Woody Valley 5 L/XL. A fenti méreteimmel nekem bele kellett rakni kb. 10 cm polisztirol lapot, hogy a legrövidebb állásban jó legyen (ez azt jelenti, hogy kb. 161-162 cm vállmagasságtól fölfelé jó, vagy ti is tesztek bele lábhoz lapot). A maximum mérete ezek szerint kb. 170 cm vállmagasság lehet. A bősége nagy, bár nekem is kényelmes volt, azért még erősebb (vagy kövérebb) pilóta is belefér.
A Woody Valley mérettáblája, bár szerintem ennél egy kicsit hosszabb a pondró:

Length measurements in cm (shoulder to feet):

133/138
139/144
145/150
151/156
157/162
163/169

Width measurements in cm (chest and hip):
XS
S
M
L
XL
XXL
80/86
87/93
94/100
101/107
108/114
115/121

A képeken láthatjátok, hogy a Woody Valley tokja már egy kicsit el van öregedve, a belső bevonat málik, egy helyen a varrás mentén felfeslett (ezt meg tudom varrni, ha szeretnétek). A kioldó tartó meg lett erősítve, mert a csörlést nem szerette, de így már teljesen szuper.
Az ernyő most ebben van, de persze abba rakjátok, amelyikbe akarjátok. Én az ernyőt nem szeretem a karabinerbe akasztani, mert ha a karabiner törik, akkor nagy baj van, ezért a hevederhez van rögzítve. Ehhez most egy hosszú hevederhurkot a Filloból kivettem és a Woody Valleybe tettem. Nem nagy tétel, csak egyszerre a két hevederre nem volt szükségem úgysem.

Napísať odpoveď